הצג גיליון RSS

simbad

חימום תת רצפתי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/10/2010 שעה 15:34 (348 צפיות)
חימום תת רצפתי
חשבתם להתקין מערכת חימום תת רצפתי? חשבתם טוב! וגם בריא. מערוכת חימום תת רצפתי כשמן כן הם מערכות אשר מותקנות מתחת לרצפות הבית ומספקות חימום כולל על כל פני השטח.
אנו מדברים על חימום תת רצפתי על ידי מערכות חימום מים בגז. למה כדאי להתקין מערכות חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי לנוחות
חימום תת רצפתי מכסה שטח נרחב ויכול להיות פרוס לארוכו של כל הבית, שלא כל מזגן אותו יש להדליק בכל חדר או להפנות במקרה של מזגנים מפוצלים. גם לא מדובר בתנור חימום או מפזר חום שאותו יש לשאת מחדר לחדר ולבדוק כל הזמן את עוצמות החימום.

חימום רצפתי הוא בטיחותי
בחימום תת רצפתי אין לנו מגע עם אש גלויה בכלל ולא נעשה שימוש בחומר בערתי באופן ישיר. מדובר על זרמי מים רותחים אשר נעים בצינורות ייחודיים מתחת לפני מרצפות הבית שלנו.
חסכון בעלויות
בשל השימוש בגז ולא בחמשל רגיל חוסכים כסף רב. מדובר בהשקעה לטווח ארוך אשר מחזירה את עצמה מידי שנה בשנה – יותר אין צורך לרכוש מיני תנורים שונים וכן לא נסבול מחשבונות חשמל מנופחים עקב מגזן שעובד 24 שעות ביממה בימי הקור העזים. משאבות חום הן גורם שמסייע עוד יותר בחסכון עלויות וניתן למצוא משאבות חום בהספקי אנרגיה חזקים.

בריאות ואיכות חיים
מחלות רבות אשר יכולות להיגרם על ידי מזגנים, מערכות קירור או חימום המבוססות על תנודות ומשבי רוח – לא יקרו על ידי התקנה של מערכות חימום רצפתי. מערכות חימום רצפתי אינם גורמות לתזוזת אוויר ואין משב רוח. הרצפה פשוט חמה ונעמה וזהו. כך היא מחלת הראומטיזם. מחלה זו מאופיינת ככאבי מפרקים ושרירים בכל הגוף עקב קור אשר חדר לגוף מרצפה קרה למשל.
אנשים אסמטיים אינם אוהבים מזגן. מזגן יכול להפיע על רמת חולי האסטמה שלהם. במיוחד כאשר מדובר באוויר מאובק ולא נקי יכול להשפי מזגן ביתר שאת לרעה.
מערכות חימום בגז מסוג תת רצפתי אין השפע בריאותית רעה שכזו אף לא על השפעות של היווצרות מיני עובשים ותחלואים.
חימום תת רצפתי לא גורם לתחושת מחנק ולא עושה כאבי ראש – תופעות מצויות בשימוש עם שאר מוצרי חימום.
פיזור חום נוח ואחיד
בחימום תת רצפתי החום עולה מכיוון מטה למעלה ולא הפוך. החימום משאיר רושם של חום בבית וברצפה עוד לאורך זמן גם אחרי שימוש. רצוי לציין שפיזור החום הוא אחיד ולא נקודתי בשונה משאר אמצעי חימום כמו תנורי גז, תנורי חשמל, רדיאטורים ומפזרי חום למיניהם.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים