הצג גיליון RSS

zico16

מקלחונים מאלומיניום

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/10/2010 שעה 13:45 (443 צפיות)
מקלחונים עשויים אלומיניום הם עבודות אלומיניום נפוצות במיוחד. בעיקר קל למצוא מקלחונים מאלומיניום בחדרי בתי מלון חדשים, או צימרים. הסיבה שבעטייה מקלחונים עשויים אלומיניום מצויים לרוב במקומות שכאלו אינה נובעת רק מהמראה ההיי-טקי-חדשני-תעשייתי שלהם, שנעשה כה מודרני ואופנתי לאחרונה בקווים הנקיים שלו ובשקיפותו. בסופו של דבר, עיצוב בתי מלון נובע לא רק מאסתטיקה, אלא קודם כל מפרקטיקה, מכיוון שחדרי מלון נמצאים בשימוש תכוף מאוד ועליהם להיות קודם כל נוחים לשימוש, לא מתבלים במהירות, ונקיים ביותר.

הניקיון הוא אלף-בית של בית מלון, וזו אחת הסיבות המרכזיות שאותם מקלחונים המורכבים פרופילי אלומיניום הפכו לפריט חובה במלונות חדשים – הם קלים לניקוי והמראה שלהם נשמר נקי ורענן וכמו חדש במשך שנים רבות של שימוש רב ותכוף, זאת בהנחה שמקפידים על תחזוקה בסיסית וניקוי שוטף. וזה הלא הכיף הגדול ביותר בהגעה לבית מלון אחרי טיסה מפרכת וארוכה – כניסה אל חדר האמבטיה, בו מוצבים מקלחונים נקיים ללא רבב, שקופים ללא נקודת אבנית אחת, מבריקים בכל פרופיל אלומיניום המשקף את המראה סביב כראי מצוחצח למשעי. אלו הם מקלחונים שכיף להתרענן ולהתרחץ בהם, והם משדרים ניקיון, היגיינה, טוהר וסטריליות מרבית.

ונשאלת השאלה: למה מקלחונים ביתיים לא נראים כך? למה בבית פרופילי אלומיניום פחות מבריקים, כאשר נדמה שמדובר בדיוק באותם מקלחונים כמו בבית המלון?

התשובה היא: ניקיון שוטף. כן, אפשר לנקות מקלחונים פעם בזמן מה באופן יסודי ושיטתי עד לצחצוח והברקה מוחלטים. אולם אם תקפידו על כללי ניקיון בסיסיים של מקלחונים מדי יום ביומו הלכלוך לא יצטבר מלכתחילה, וגם המקלחון הביתי שלכם ייראה כמו אותם מקלחונים "שאפשר לאכול מהם" בחדר בית המלון.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 18:20 על ידי zico16

תגיות: מקלחונים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים