הצג גיליון RSS

zico16

ציוד לחברת הפקת אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/11/2010 שעה 12:36 (416 צפיות)
כאשר מגיעים לאירועים שונים, בין אם המדובר בשמחות משפחתיות, בעצרות והפגנות או במסיבות והופעות שונות, רואים בדרך כלל את המכלול כמו תקליטן, תאורה, עיצוב וכדומה.. ישנם את כל הפריטים הנפוצים שמצפים לראות: במה, תאורה, מחסומים וגדרות, ציוד הגברה, ציוד תאורה, כיסאות וכן הלאה. אנו יודעים שהדברים הללו לא היו שם קודם, הם לא יהיו שם אחר כך, אבל אנחנו לא באמת מקדישים מחשבה לדרך בה הגיע כל הציוד הזה והורכב במקום, או לפירוק של כל הציוד והעברתו לאחסון. ובכן, ברוב המכריע של המקרים, מדובר בציוד של חברות להשכרת אירועים.

הלוגיסטיקה שמאחורי הפקת אירועים היא אחד התחומים המרתקים והדינמיים ביותר בשוק, ובהתאם גם התחום של השכרת ציוד לאירועים. השכרת ציוד לאירועים בישראל הינו מהמתקדמים בעולם ורבות מן המגמות בתחום הציוד לאירועים מוצאות את דרכן לארץ זמן קצר לאחר שהן יוצאות לשוק. מכיוון שמדובר גם בתחום תחרותי מאוד, ישנו צורך עז להישאר תמיד בחזית, תמיד חדשני ותמיד צעד אחד לפני כולם.

השכרת ציוד לאירועים – הרבה יותר ממה שחשבת!
כאשר מדברים על השכרת ציוד לאירועים, נוטים לחשוב בעיקר על אירועים כגון חתונות, אולם התחום רחב בהרבה, וכולל הכול, מהשכרת כסאות לאירועים ועד להשכרת ציוד למסיבות ואפילו השכרת ציוד לאירועים בטבע. בכל סדר גודל. ישנן חברות להשכרת ציוד לאירועים המתמחות בהשכרת ציוד למסיבות מסחריות בקנה מידה נרחב, וכן בהשכרה של ציוד לפסטיבלים, כנסים וכיוצא באלה.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 16:06 על ידי zico16

תגיות: תקליטן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים