הצג גיליון RSS

abaroz

חולצות מודפסות - איך מתחילים?

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/11/2010 שעה 10:38 (369 צפיות)
חולצות מודפסות יכולות לשמש למטרות שונות כמו חולצות חתונה, חולצות מצחיקות, חולצות חברות, חולצות צבא ועוד.
אחת השיטות עבור הדפסת חולצות היא ההדפסה הדיגיטלית. היא נעשית על ידי מדפסת הזרקת דיו שמדפיסה על נייר מיוחד וע"י שימוש בחום, מועבר ההדפס לחולצה. בשיטה זו ניתן להדפיס עיצובים מאוד מורכבים, ללא הגבלה של צבעים ובכל כמות שתרצו.
סוגי ההדפסות נוספות הן - הדפסת טקסטיל - הדפסות משי , הדפסה דיגיטלית על חולצות לבנות מתמונות ומקובצי מחשב, הדפסת פלוק, פלקס או הדפסת פלסטיסול
אחד השימושים העיקריים ביותר עבור הדפסה על חולצות הוא הדפסה לשם פרסום. כאמור, חברות יכולות להדפיס לוגו, שם של החברה מסוימת או אפילו משפט לקידומו של המוצר שהם מבקשים לפרסם. בכל צורה שתחשבו עליה אתם מקבלים לוח מודעות שהוא לא רק זול יותר מהלוח הנייח, הוא גם הולך ונחשף לעוד ועוד אנשים.
בשנים האחרונות גם הצבא נהפך לשוק חשוב שמשתמש בהדפסי חולצות בסיומי קורס, טירונות וגיבושים. החיילים בדרך כלל משתמשים בחולצות המודפסות כערך סנטימנטלי שמהווה זיכרון עבורם.
הדפסת חולצות היא מוצר נפוץ כיום ולפיכך די קל למצוא חנויות המציעות חולצות מודפסות בשלל דוגמאות. כיום גם ניתן להזמין חולצות כאלו דרך האינטרנט. ניתן לבחור את סוג החולצה, את העיצוב ואת הכמות וכלל מבלי לצאת מהבית. דרך האינטרנט תמצאו הדפסה על חולצות בצורה האיכותית, המשתלמת והנוחה ביותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים