הצג גיליון RSS

zico16

חברת הובלות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 01/12/2010 שעה 15:31 (406 צפיות)

הובלות


כל מעבר דירה או משרד דורש היערכות מוקדמת, הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה כלכלית. היערכות מוקדמת היא צעד הכרחי עבור כל מי שרוצה ליהנות מיום
מעבר דירה או משרד חלק ככל האפשר, נטול הפתעות ותקלות בלתי צפויות. במאמר זה תמצאו כמה טיפים שיסייעו לכם להיערך נכונה ליום המעבר.

בחירת חברת הובלות


בחירת חברת הובלות היא הבחירה החשובה ביותר שתעשו. לכן עליכם להקדיש זמן ומחשבה לעריכת סקר שוק בקרב 4 – 5 חברות הובלה, ורק אז לבחור בזו העדיפה. כשבוחרים חברת הובלות חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים: בראש ובראשונה – ביטוח. חברת הובלות ללא ביטוח היא כלל לא אופציה מבחינתכם. גם אם היא מציעה מחיר זול באופן משמעותי, אין היא שווה את הסיכון שמא ייגרם לרכושכם נזק כלשהו ואתם לא תקבלו שום פיצוי. המלצה זו פחות רלוונטית עבור מי שבמצע הובלות קטנות, של פריטים בודדים, שכן עלות הביטוח תייקר באופן משמעותי את עלות שירותי ההובלות.
פרמטר שני הוא השירותים שמציעה חברת ההובלות. תמיד מומלץ להתקשר עם חברת הובלות אשר מציעה את כל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת: אספקת חומרי אריזה,
שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבת רהיטים, הובלות מנוף, שירותי פריקה וכו'.
פרמטר שלישי וחשוב לא פחות הוא מקצועיותה וניסיונה של חברת ההובלות. ורק לאחר כל הפרמטרים הללו נלקח בחשבון גם המחיר שמעניקה חברת ההובלות.

קבלת הצעת מחיר


מכיוון שעלותם של שירותי הובלות היא נגזרת של פרמטרים רבים (המרחק הגיאוגרפי בין הכתובות, האם יש מעלית, כמה רהיטים גדולים יש, כמה רהיטים זקוקים לפירוק ולהרכבה, האם יש צורך בהובלות מנוף לחפצים שאינם עוברים בפתח הדלת וכו'), אנשים רבים שוכחים למסור לחברת ההובלות את כל הפרטים במלואם, ולכן הצעת המחיר שהם מקבלים אינה תואמת את המחיר שהם נדרשים לשלם בסופו של דבר ביום המעבר. לכן, חשוב מאוד לבקש שאת הצעת המחיר תקבלו רק לאחר שנציג חברת ההובלות יגיע אל דירתכם ויעריך במו עיניו את היקף התכולה ומורכבות ההובלה. הצעת מחיר שכזו תהיה ריאלית ומדויקת מכל הצעת מחיר טלפונית או אינטרנטית שתקבלו.

עריכת חוזה עבודה


לאחר שקיבלתם מספר הצעות מחיר ובחרתם בחברת ההובלות המשתלמת ביותר, הקפידו לעגן בחוזה עבודה כל סיכום שנאמר בעל פה. החוזה צריך לכלול את הפרטים הבאים: תאריך ההובלה ושעת הגעת המובילים, פיצוי שהחברה תשלם לכם במקרה של איחור או אי הגעה, כתובת המוצא והיעד, יש/אין מעלית בכל כתובת, כמה רהיטים גדולים יש, כמה מוצרי חשמל גדולים יש וכדומה. חוזה העבודה יכלול גם את העלות הפרטנית של כל שירות שאתם מקבלים (עלות פירוק והרכבת רהיטים, עלות הובלות מנוף, עלות שירותי אריזה וכו') ושל כל פרמטר חריג בהובלה (אין מעלית, אין גישה נוחה למשאית ההובלה וכו').
בנוסף, בחוזה ייכתב גובה הכיסוי הביטוחי והפיצוי שאתם תקבלו במידה וייגרם נזק כלשהו לרכוש שלכם במהלך ההובלה. כשכל פרטי ההובלה כתובים וחתומים במסגרת חוזה, הסיכויים להפתעות לא נעימות ביום המעבר קטנים ואף אפסיים.
לסיכום, אם תקפידו על היערכות מוקדמת ומסודרת, יום מעבר הדירה / המשרד יעבור בצורה החלקה ביותר ועם מינימום תקלות.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 18:20 על ידי zico16

תגיות: הובלות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים