הצג גיליון RSS

zico16

מסגרות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/12/2010 שעה 06:30 (404 צפיות)
נמאס לכם מקירות ריקים בבית? זה הזמן למלא אותם בצבע, ביופי, באימג'ים מסקרנים או בפרצופים אהובים, נתונים במסגרות מפוארות. כן, אפשר ללכת ולרכוש תמונה כלשהי לשים על הקיר הריק, אולם גם אם התמונות באיקאה יפות, הרי שהן משוכפלות במיליוני עותקים בכל כך הרבה בתים שונים בכל רחבי הגלובוס – ואתם הלא מעדיפים להיות מקוריים יותר ולהתהדר בתמונות פחות שכיחות ויותר ייחודיות. איך עושים את זה? לשם כך מיועד מדריך זה: מהדפסת תמונות ועד בחירת מסגרות מעוצבות לכל תמונה ותמונה.

למלא את החלל: הדפסת תמונות קנבס

כל העולם הוא תמונה, או לפחות בעל פוטנציאל להיות כזה. אתם רק צריכים לבחור. מדוע להסתפק בתמונה קנויה ומשוכפלת כשאפשר היום בעידן הדיגיטלי להפיק בעצמכם תמונות קנבס נפלאות ומקוריות לקיר באופן מהיר, קל ואפילו לא יקר במיוחד, באמצעות הדפסת תמונות דיגיטליות?

למעשה, החלק הקשה ביותר הוא לבחור. אתם יכולים באמצעות הדפסת תמונות מקצועית להפוך כל צילום מהמצלמה הדיגיטלית הפשוטה שלכם לתמונת ענק נפלאה על בד קנבס. לחילופין, אפשר לסרוק דיגיטלית תמונה אהובה או לקחת תמונות דיגיטליות מחברים. נושא התמונה נתון לשיקולכם ולטעמכם ופתוח לכל דבר: תמונה משפחתית, תמונה זוגית, חברים וקרובים, תמונות נוף, קומפוזיציות מעניינות, אתר אהוב בשחור-לבן או תמונה אמנותית כלשהי. אחר כך פונים אל בית הדפוס, מעבירים את התמונה ומבקשים הדפסת תמונות על בד קנבס.

אומנם אפשר לעשות הדפסת תמונות רגילה או על גבי משטח זכוכית, אולם תמונות קנבס נותנות את התוצאה הטובה ביותר עבור תמונה גדולה לקיר – תמונות קנבס יוצרות רושם חזק יותר, ואפקט בד הקנבס מוסיף איכויות אמנותיות של ממש לצילום שצילמתם, ולו צילום משפחתי פשוט. בכלל, זוהי חוויה אחרת לחלוטין לראות את התמונות שצילמתם מודפסות כך בענק, כתמונות קנבס מקצועיות.

בחירת מסגרות

לא כל התמונות זקוקות למסגרות, ולעתים תמונות קנבס מסוימות יותירו רושם רב דווקא בזכות עצמן, נטולות מסגרות. אולם במקרים אחרים מסגרות מוסיפות רושם רב לתמונה כשהן תוחמות אותה בגוון הנכון ובאופן המדויק.

איך בוחרים מסגרות לתמונות? חשוב לזכור קודם כל כי מסגרות קיימות כדי לשרת את התמונות ולא ההיפך. מסגרות יפהפיות ורבות פיתוחים לא יתאימו לכל תמונה, ותמונות מינוריות וקטנות פשוט ייעלמו בתוכן ולא יצליחו להתחרות עם המסגרת. מסגרות צריכות להשלים את התמונה, אם מבחינת גוונים או בחירת החומר ממנו הן עשויות. לעתים דווקא מסגרות מנוגדות יותר עשויות לעשות עבודה לא פחות טובה – זהו מעט עניין של ניסוי וטעייה. בחנויות מסגרות רבות יציעו לכם פינות של מסגרות לתמונות שתוכלו להניח בזווית התמונה כדי לבחון ולהחליט מיהי המסגרת המושלמת עבור התמונה שלכם.

והכי חשוב: אל תשכחו שהתמונות יתלו בסופו של דבר על הקיר. מסגרות עבות בעלות צבע עז צריכות להתאים לא רק לתמונות שבתוכן, אלא גם לשאר החדר בו הן ניצבות.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 17:07 על ידי zico16

תגיות: מסגרות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים