הצג גיליון RSS

zico16

אמבולנס פרטי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/12/2010 שעה 09:01 (448 צפיות)
אמבולנסים, ככלל, הם משהו שכולנו מקווים כי לעולם לא נזדקק להשתמש בשירותיו. הסירנה, הצליל העז אשר מעביר צמרמורת בגבו של כל מי שמכיר את משמעותו, הנסיעה הבהולה, התחושה מבשרת הרעות, אשר מזכירה לכל אחד ואחד כמה שבריריים הם החיים בכלל והבריאות בפרט. עם זאת, מדובר בשירות חיוני, אשר כולם בסופו של דבר נאלצים לעשות בו שימוש.

עם הגידול הרב באוכלוסיה, שירותי מגן דוד אדום אינם מצליחים לספק מענה לכל דורש. כמו כן, הגידול במספר המטופלים הגריאטריים ושיפורים במדעי הרפואה, אשר מאפשרים להאריך את חייהם של חולים קשים, אף הם מעלים את הצורך בשירות אמבולנס. במקרים אלה, לא תמיד יש מקום להזמין אמבולנס של מגן דוד אדום. זה בדיוק הנישה אליה נכנס אמבולנס פרטי. אמבולנסים פרטיים מעמידים לרשות המטופלים ובני משפחותיהם את היכולת לנוע ממקום למקום, במקום בו לא ניתן היה לעשות זאת.

שירותים בהם מקובל להזמין אמבולנס של מגן דוד אדום
ישנם שירותים שבהם ניתן לבחור האם להזמין אמבולנס של מגן דוד אדום או אמבולנס פרטי, ישנם מקרים אחרים בהם מקובל לפנות לאחד ולא לשני. כך, למשל, במקרה של צורך בפינוי לחדר מיון, מקובל להזמין אמבולנס של מגן דוד אדום. כך גם במקרים של תאונות דרכים, תאונות עבודה או תאונות מטיילים, או במקרים של אירועים רפואיים פתאומיים, כגון אירוע לב או אירוע מוחי. בקיצור, כאשר מדובר במקרי חירום רפואיים, מקובל להזמין אמבולנסים של מגן דוד אדום. אבל יש הרבה מקרים בהם נדרשים להזמין אמבולנס, מקרים רבים שלא רבים נותנים להם את הדעת, עד אשר נפתולי החיים מצריכים אותם לעשות זאת.

שירותים בהם מקובל להזמין אמבולנס פרטי
עם השירותים המקובלים להזמנת אמבולנס פרטי ניתן למנות: העברה של חולים ומטופלים מבית חולים אחד לשני, העברה של אנשים הסובלים ממגבלות תנועה מסיבות שונות, העברה של חולים לטיפולים כגון דיאליזה, או שינועם לבית או לאירועים משפחתיים ושירותי קבורה ואבל. בכל המקרים הללו, אין בהכרח סיבה להזמין אמבולנס של מגן דוד אדום. הרי במקרים אלה, אמבולנס פרטי משמש בעיקר על תקן של "מונית ספיישל רפואית." עם זאת, ליכולת של המטופלים לנוע ממקום למקום ולהמשיך לקחת חלק פעיל בחיי המשפחה ולבקר בבית יש משמעות מרחיקת לכת על המטופלים ועל משפחתם.

התחרות בענף האמבולנסים הפרטיים
בנוסף, מכיוון שענף האמבולנסים הפרטיים הינו תחרותי, לאמבולנס פרטי יש את כל הסיבות שבעולם להגיע אליכם במהירות שיא ולספק לכם את השירות הטוב ביותר שביכולתם להעניק ולעשות זאת במחירים הכי אטרקטיביים שביכולתם להעניק. אז נכון שברגעים החשובים שבחיים אף אחד לא רוצה לקמץ בהשקעה, ובכל זאת, כאשר ניתן ליהנות משירות איכותי בעלות נמוכה באופן יחסי, מדוע לא לעשות זאת?

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 18:06 על ידי zico16

תגיות: אמבולנס
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים