הצג גיליון RSS

simbad

מצלמות אבטחה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/12/2010 שעה 10:30 (463 צפיות)
מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הן מצלמות המשמשות למספר מטרות עקריות:
· מטרות אבטחה
· מטרות הרתעה
· מטרות ביטחון, צבא ומוסדות ציבוריים
· מטרות ניטור ומעקב

בין אם הסיבה אשר בגינה אתם עתידים לרכוש מצלמת אבטחה היא כזו או אחרת, ברור כי בסופו של יום מה שמעניין את כולם היא האם הושגה המטרה שבגינה הותקנה המצלמה. במקרה שלך בתור אדם פרטי ניתן להניח כי הנקודה המשמעותית תהיה: "האם הבית שלך או הנכס שלך מוגן היטב על ידי תוספת של גדג'ט שכזה".


דגמים
ישנם מספר דגמים מאוד פופולאריים בתחום זה של מצלמות אבטחה. ישנן מצלמות כיפה, ישנן מצלמות אינפרא, מצלמות אלחוטיות זעירות, מצלמה נסתרת, מצלמות IP, מצלמות דיגיטליות IP,, מצלמות בשקע, מצלמות נסתרות בקופסת ניסקו, מצלמות נסתרות בגלאי ועוד ועוד.

מה הכי טוב
מצלמות אבטחה תהיינה יעילות ותשרתנה את המטרה אשר בגינן הן נרכשו באם הן תותאמנה באופן ישיר למטרות המסויימות, לתנאי השטח וכדומה.
יש לשאול מספר שאלות כגון: האם המצלמה עתידה לשרת אותכם לצורכי בית (כמו למשל מצלמה בכניסה לבית מעל עמדת אינטרקום, או או מצלמה חיצונית אשר מצלמות ברחוב, בשטח וכדומה. לעיתים המצלה מאבטחת צלחת, אנטנות ענק או מתקן רגיש בנקודות לא קונבנציונליותץ באיזה זמן אמורה המצלה לצלם ובאילו תנאי ראות: האם בבוקר בלבד, או בלילה או שאולי גם וגם. האם יהיה צורך לצלםם גם בתנאים של חושך מוחלט? או שתהיה במקום תאורה? האם יש צורך לצלם בתנאי קור עזים או חום עזים או שאולי יש צורף לצלם בגשם?

עוד גורמים
רזולוציה של תוצאות הצילום – עניין משמעותי ומהותי עד מאוד במצלמות שחור לבן והן במצלמות צבעוניות – במצלמות צבעוניות בעיקר ניתן להבחין באיכות תמונה גבוהה ברזולוציה גבוהה – מן הסתם.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים