הצג גיליון RSS

simbad

שערים בקטנה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 06/12/2010 שעה 12:12 (1958 צפיות)
שערים
שערים - ללא ספק מילה עוצמתית.
שערים אינם עוד פיסת מתכת מהוהה וחורקת אשר תלויה על ציר מט לנפול. כיום יש מגוון עצום של אמצעי חסימה המכונים מחסומים, שערים, דלתות אוטומטיות וכדומה.


מגוון השערים
בין מגוון סוגי השערים אותם נוכל לציין נמנה את:
שערים חשמליים, מחסום חנייה (או מחסם חניה), דלתות מתרוממות, שערים נגללים, שערים אוטומטיים (שערים מעץ או שערים מברזל), שערים חשמליים (שערים חשמליים לחנייה), שערים לבית להולכי רגל, מחסומים, שערי כנף, שער חד כנף, שער דו כנפי ועוד ארוכה הרשימה.

שימושים שונים

מגוון שימושיהם של השערים והמחסומים יכול לשמש לתפקידי אבטחה ובטחון למניעת חדריה של מסיגי גבול למיניהם, גנבים ושאר מיני עבריינים כאלו ואחרים.

השער יוצר הגדרה וחיץ ברור בין אזורים. כך נבדיל בין אזור הרחוב או אזור ציבורי לאיזור פרטי למשל.
שערים חמשליים למשל, מעבר להיותם גורם הפרדה ומגינים בפני מרעין בישין, הם גם שומרי החנייה שלך. אם מותקו בביתך שער חשמלי הרי מובטח לך שתמתין עבורך חניה פנויה ומוגנת בסופו של יום.

עיצוב נטו
כיום שערים הם לא רק מחסומים ותו לא אלא הן ממש עניין של עיצוב נטו. כל שער הוא יצירת אומנות בפני עצמו ולכל אחד אופי משלו. ניתן למצוא שערים מעץ, שערים ממתכת ושערי עץ ומתכת גם יחד.

שושונת רוחות
שערים חשמליים יכולים להיפתח לכל כיוון אפשרי שרק תרצה והכל בהתאם למגבלת המקום שיש לך סביב פתח הכניסה. למי שאין מקום בצידי השער – יסופק שער מפרקי הנגלל למעלה, או שער הנגלל מעלה כשטיח פרסי. למי שיש מקום לצדדיו – ניתן לספק שערים עם 2 כנפים מרשימות אשר נפתחות להן לצדדים עם הגעה. כמובן שישנם גם שערים הנגררים ימינה או שמאלה ויש עדיין גם את שערי הכלוב אשר נסגרים כמו בימים ההם ממש בעידן המבצרים.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים