הצג גיליון RSS

zico16

אוטובוסים ומיניבוסים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/12/2010 שעה 08:45 (388 צפיות)
אתם חייבים לשמוע מה קרה שנסענו עם אוטובוסים לחתונה של חבר. אחד החברים שלי החליט להתחתן. הוא הזמין את כולנו. החתונה נערכה באזור קיסריה. מאחר ואנחנו כולנו גרים בתל אביב לא רצינו לנסוע באוטו לבד, להפיל על מישהו להיות נהג תורן או לחלופין לנהוג, חס וחלילה, לאחר שמישהו מאיתנו שתה.
החלטנו שאנו רוצים לפנות לחברת הסעות מיניבוסים ואוטובוסים שתיקח אותנו אל האירוע ותספק לנו את שירות ההסעות המתבקש. בתחילה חשבנו שאנו נהיה מעל 40 איש שיעזרו בשירות ההסעות של חברות האוטובוסים אך לבסוף התברר שאנו רק 15 איש דבר שגרם לנו לבדוק את האופציה של הסעות מיניבוסים.
לאותה חברת הסעות שפנינו היו מיניבוסים יפים ומפוארים ולכן החלטנו ללכת על זה. גם המחיר לא היה יקר מידי ושמחנו שאנו יכולים למצוא פתרון יעיל כמו שימוש במיניבוסים על מנת ונוכל להגיע אל האירוע בבטחה והכי חשוב לחזור ממנו בשלום, אפילו לאחר הנאה צרופה של שתיית אלכוהול.
האמת, שאני מעולם לא נסעתי בתוך מיניבוסים לפני כן ובשבילי זאת הייתה הפעם הראשונה בכלי רכב שכזה. האמת בשונה מאוטובוסים היתרון במיניבוסים זה הגודל, האינטימיות והקטע שכולם עם כולם בעיקר כשמדובר בנסיעה לאירוע משמח שאתה רוצה להיות בחברת החברים שלך ובקרבתם.
אולי החיסרון היחידי בנסיעה עם מיניבוסים, ולדעתי הלא משמעותי בכלל, היא העובדה כי נהג המיניבוס הוא גם קרוב לכל ההתרחשות והשמחה ולפעמים הדבר יכול להיות טורדני ומפריע לו במעט, אך במקרה שלנו זה לא היה נראה כך ונהג המיניבוס היה דווקא מאוד שירותי אדיב ומקצועי. הוא אפילו חיכה לנו עד לסוף האירוע, למרות שקצת התעכבנו מעבר למה שחשבנו וקבענו איתו.
האירוע עצמו היה מצויין, כייפי ושמח, ככה לפחות סיפרו לי, מאחר שבעקבות הידיעה שאני לא זה שצריך לנהוג וכי הנהג התורן שלנו הוא נהג מיניבוסים שמחכה לנו בחוץ בסבלנות, כנראה ששתיתי הרבה מידי ולא זכרתי חלקים רבים מהאירוע וכמובן לא את הדרך חזרה במיניבוס היפה והנעים שלנו.
טוב לפחות את כלל האירוע ומה ששכחתי אני אוכל לראות ווידאו שצילמו. חבל רק שאת חווית הנסיעה הראשונה שלי עם מיניבוסים אף אחד לא תיעד, ואולי בעצם מזל?!

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 18:05 על ידי zico16

תגיות: אוטובוסים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים