הצג גיליון RSS

doronl

כלים סניטריים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/12/2010 שעה 10:25 (418 צפיות)
כלים סניטריים

פעם כלים סניטריים היו בעיקר פונקציונאליים ולקוחות בחרו אותם בהתאם לחוזק שלהם ולא הצורה שלהם. יחד עם זאת, כיום קיימת ההכרה שאנשים רוצים יותר מחדר הרחצה שלהם.


עיצוב חדר הרחצה

המדובר בחדר המפנק ביותר בבית, ולכן המטרה של האנשים היא ליצור בו אווירה של נוחות ויוקרה. ככל שעיצוב חדר האמבטיה יהיה מושקע יותר, כן בעלי הבית ייהנו ממנו יותר. הכלים הסניטריים הם חלק בלתי נפרד מהנוחות והיופי אותם שואפים ליצור בחדר החשוב הזה, והם צריכים להשתלב עם שאר הדברים הנכללים בו, כלומר קרמיקה ומקלחון.
חשוב ביותר להשקיע מחשבה מעמיקה במראה ובנוחות חדר הרחצה, ולהתייעץ עם מומחים בתחום עיצוב חדרי אמבטיה שיעזרו לכם בסידור נכון יותר של החדר.כיצד בוחרים כלים סניטריים

הבה נתחיל בצבעים. אם בעבר הצבע היחיד המקובל למתקנים אלו היה לבן, כיום זה כבר לא נכון, מגוון הצבעים הוא אינסופי. בבחירת גוון הכלים הסניטריים חשוב להתחשב גם בצבעים של הקרמיקה, שכן חשוב ביותר להתאים ביניהם כי הם בעצם חלק משלם – עיצוב חדר הרחצה.

חשוב לציין שלמרות האפשרויות הרבות העומדות בפני הלקוחות, עדיין קיימת העדפה בולטת לצבע לבן לכלים סניטריים משום שהוא מתאים לכל צבע של קרמיקה, וחשוב מכך, הוא משדר ניקיון וסטריליות. מי שרוצה לגוון, יכול לפנות לכיוון של כיור העשוי מזכוכית שקופה.
צורת הכלים הסניטריים חשובה אף היא, וגם כאן מגוון האפשרויות הוא רחב. ניתן לבחור בכלים סניטריים בקווים מעוגלים או להיפך, כלים בעלי קווי עיצוב חדים יותר. במידה ובחרתם בכיור מעוצב, חשוב לבחור באסלה המתאימה לעיצוב זה. משימה זו אינה קשה במיוחד משום שהפריטים הללו מיוצרים בסט.

במרבית המקרים, כלים סניטריים מעוצבים מצריכים יותר מקום מעמיתיהם ה"רגילים" יותר. במידה ובחרתם בפריטים בעיצוב ייחודי, חשוב ביותר לבדוק האם האמבטיה שלכם ערוכה לקלוט אותם.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים