הצג גיליון RSS

doronl

קרמיקה לבית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 12/01/2011 שעה 11:34 (462 צפיות)
כולנו היינו רוצים לחזור לבית עם ריצוף קרמיקה מפנק בעל מראה יוקרתי ומזמין. ובכן, אין צורך לחכות למעבר לדירה חדשה בכדי ליצור מראה כזה מן היסוד, ניתן להשיג את התחושה הזו גם במקום מגוריכם הנוכחי, גם אם הדירה שבה אתם מתגוררים אינה חדשה. ריצוף קרמיקה יכול להקנות הרגשה שנכנסתם לבית חדש.

קרמיקה לשינוי פני הבית

בית חדש מהווה אמתלה לעצב את הבית וליצור יצירת מופת משלנו ולטעמנו. אמנם, גם אם הבית שאנו מתגוררים בו אינו חדש, ניתן ליצור לו מראה נוח שישנה את כל התחושה שאופפת אותנו ברגע הכניסה לבית ויצור אשליה שמדובר בעצם בבית שונה.

קרמיקה למתחילים

כדאי לגבש רעיון של צבע עיקרי והאם ברצונכם שחלק מן החדרים ירוצף בקרמיקה שונה (למשל קרמיקה לאמבטיה ולמטבח בצבעים שונים מהקרמיקה שנרצף את הבית, ואם יש לכם גינה לשקול לרצף את הגינה בריצוף שונה). ברגע שיש רעיון של חלוקה, ניתן לגשת לחנות שמייצרת ומייבאת קרמיקה, לרוב החברות המובילות יש אולמות תצוגה, שם קיים מבחר רחב של קרמיקות ודגמים. למען האמת, ברגע שמתחילים קשה להפסיק, המוטיבציה הנה אדירה ומתמלאים בתחושת ציפייה לקראת הסוף. קיימים סוגים שונים של קרמיקה, ברגע שמגיע הרגע בו אתם צריכים להחליט לגבי ריצוף חדר האמבטיה חשוב שתדעו שיש אפשרות להשתמש בקרמיקה מסוג גרניט פורצלן שהיא איכותית יותר ויקרה יותר מהקרמיקה הסטנדרטית מאחר והיא עמידה יותר בפני שריטות וסימנים שנוצרים פחות נראים לעין.

קרמיקה - שלב הביצוע

בפניכם עומדות שתי אופציות, הראשונה היא להשתמש באיש מקצוע, אשר יעשה את העבודה במיומנות ובפרק זמן קצר יותר מאשר חובבן, אך הוא יגבה מכם כסף עבור העבודה. האופציה השנייה היא לעשות זאת בכוחות עצמכם, אם יש לכם תחביב לעבודת ידיים או שאתם מכירים חבר קרוב אשר תוכלו להיעזר בו, ניתן לבחור באפשרות זו. יש לקחת בחשבון כי התוצאות של עבודה בידי איש מקצוע ככל הנראה יהיו טובות יותר.
תגיות: קרמיקה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים