הצג גיליון RSS

gabibon

תריסי גלילה לחנות, חשוב גם השירות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/12/2010 שעה 18:46 (1045 צפיות)
יום אחד בשעות הבוקר היחסית מוקדמות, בעודי הולך ברחוב, ראיתי את אחת מהחנויות ברחוב נפתחות, או לפחות מנסות להיפתח. לאותה חנות שראיתי יש מחוץ לחנות תריסי גלילה חשמליים שכאלו שעולים ומתרוממים בהפעלה חשמלית, אתם בטח מכירים את זה, תריסי גלילה עשויים אלומיניום שמתרוממים וחושפים את פתח החנות.
אולם בשלב שבו אותם תריסי גלילה אמורים היו להיפתח עד הסוף הם נתקעו ולא רצו לעלות יותר, וכך נוצר מצב שבו החנות היתה פתוחה אבל רק חצי ממנה ואם רצית להיכנס היית צריך להתכופף או להיכנס בזחילה, אבל זה היה יכול להיות סתם מוזר מידי.
בעל החנות מיד התחיל לחפש חברה שמבצעת תיקון תריסי גלילה ואני חשבתי לעצמי כמה חשוב זה שיהיה לך שירות לכל דבר שאתה משקיע בו כסף ומצפה שברגע האמת יהיה שם מישהו בשבילך שיסייע לך גם אם מדובר בסוג של תריסי גלילה שאמורים לשמור ולהגן על החנות.
מאחר ואני מתעניין בכל מיני נושאים הקשורים לתחזוקה ומתן שירות ניגשתי אל בעל החנות ושאלתי אותו מדוע הוא לא פונה אל החברה שהתקינה לו את אותם תריסי גלילה. הוא אמר לי שהוא דווקא פנה אליהם והם היו שמחים מאוד לעזור לו אבל אמרו שזה יכול לקחת עוד כמה שעות והוא די צריך אותם מהר ולכן הוא מנסה למצוא אלטרנטיבה של תיקון תריסי גלילה. במידה והוא לא ימצא הוא יחכה עד שהם יגיעו בעיקר מאחר והוא באמת מבסוט מהשירות שלהם והיחס שהם נותנים לו.
אני אישית שמחתי לשמוע שהסיבה שאותה חברה שהתקינה לו אותם תריסי גלילה לא יכולה לבוא רק בגלל שהם עסוקים במשהו דחוף אחר, אני לא אוהב שאנשים פה לא יודעים לתת שירות עד הסוף. לי זה קרה כמה וכמה פעמים, אומנם לא בתחום של תיקון תריסי גלילה אך בהחלט בכל מיני ספקים שסיפקו לי פריט מסוים אך ברגע האמת שבו הייתי צריך את שירות התיקונים שלהם הם לא ידעו להגיע או לתת מענה, זה חבל וחשוב מאוד לבדוק כי יש גיבוי ושירות לכל דבר שאנו קונים אם זה מחשב אם זו טלוויזיה ואפילו אם זה תיקון תריסי גלילה.
תגיות: תריסי גלילה
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים