הצג גיליון RSS

gabibon

שערים חשמליים לחניה מוצר חשוב בעיר הגדולה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/02/2011 שעה 10:06 (692 צפיות)
אני גר במרכז תל אביב ומחזיק גם רכב, זה דבר די מעצבן ונורא לנוע עם רכב בתוך תל אביב אך מאחר ואני חייב את הרכב לצורכי עבודה, אני לא יכול לוותר עליו וחייב להחזיק רכב באופן קבוע. למזלי הרב בבניין שאני גר בו יש חנייה קבועה לדיירי הבניין.

בעבר, רכבים זרים שכנראה היו מתייאשים מחיפוש אחר חנייה היו מחנים אצלנו בחנייה ומשאירים פתק שבמידה ואנו רוצים לחנות נתקשר אליהם. בשלב מסוים זה התחיל להעיק על כלל הבניין והוחלט להוסיף שערים חשמליים לחניית הבניין. אלו הם שערים חשמליים שתפקידם לשמור ולהגן על החנייה ולמנוע מרכבים זרים לחנות במקום שלא שלהם.

באמת, לאחר שהזמנו בעל מקצוע שהתקין והרכיב לנו שערים חשמליים לחניה הבעיה של רכבים זרים שחונים בתוך החנייה נעלמה, מאחר ולכל דייר יש את השלט שלו ורק אנחנו מורשים להשתמש ולחנות את הרכב שלנו.

אולם, מידי פעם עדיין ישנם אזרחים שונים שמחליטים שלמרות ויש מולם שערים חשמליים הם יכולים להרשות לעצמם ולחנות בדיוק ממול לאותם שערים חשמליים לחניה, דבר שלא טוב יותר מהבעיה הקודמת שהייתה לנו. בכדי למנוע את הבעיה החדשה של רכבים זרים חונים ממול לאותם שערים חשמליים הוחלט להוסיף שלט מאיים שאומר כי מי שיחנה ויחסום את החנייה ואת השערים, רכבו ייגרר והוא זה שישלם על הגרירה.

אתם חושבים כי דבר זה פתר לנו את הבעיה לחלוטין? טעות בידכם, עדיין מידי פעם אני חוזר הביתה, לאחר יום עבודה מפרך, מבקש לחנות את רכבי ורכב זר עומד מול אותם שערים חשמליים לחניה ומפריע לי להיכנס ולחנות את הרכב שלי. לפעמים יש פתק אבל הרבה פעמים גם את זה לא משאירים, דבר שמאלץ אותי להזמין גרר עירוני שיבוא ויגרור את הרכב המטריד. לאחר שזה נגרר אני יכול לפתוח את אותם שערים חשמליים, להיכנס, לחנות ולחזור לביתי.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים