הצג גיליון RSS

liran87s

ציוד בילוש לכל אחד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/12/2010 שעה 19:38 (471 צפיות)
בשנים האחרונות אנו עדים לגל של המצאות טכנולוגיות ששוטף את חיינו כמעט בכל תחום. וכמובן שהדבר לא פסח גם על כל אותם מכשירי מעקב ובילוש. ציוד שבעבר היה בשימושם הבלעדי של כוחות הביטחון כגון, הצבא והמשטרה ובחברות חקירות פרטיות, החל בתקופה האחרונה להיות זמין ושמיש כמעט לכל אדם המעוניין בכך. מצלמות נסתרות, מכשירי האזנה וציוד מעקב משוכלל נמצא כיום באינספור חנויות.
השימוש בכל אותו ציוד מתוחכם לצרכי מעקב נעשה למטרות רבות, החל מהגנה על רכוש פרטי ועד להגנה על חיים של אנשים. בתי עסקים ומשרדים רבים נוהגים לבצע מעקב מתמיד בעזרת מצלמות נסתרות אחרי כל העוברים והשבים במקום לאורך כל שעות היום. הדבר נעשה על מנת למנוע מעשי גניבה ונוכלות בזמן אמת, ובמידה ובכל זאת קרה הדבר שיהיה תיעוד מדויק שיאפשר את פענוח המקרה ואת זיהוי המבצעים.
מצלמות נסתרות מאפשרות גם מעקב אחר העובדים, כיום ניתן למצוא מצלמות נסתרות משוכללות שבעזרת משדר יכולות לשדר לכם ישירות לכל מקום, אפילו לבית, מה הולך אצלכם בחנות ובעסק כשאתם רחוקים מהאזור.
ציוד מעקב נפוץ כיום מאוד גם על הורים רבים הנוהגים וזאת נאמר בצער רב לערוך מעקב גם אחרי ילדיהם בעזרת מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה שונים. תוכלו למצוא מצלמות נסתרות המותקנות בקלות בכל מקום בלי לעורר חשד, בתוך מחזיק המפתחות, בתוך המצית ואפילו בתוך המראה שבחדר הילדים. ישנו אפילו מכשיר המותקן ישירות על הרכב ומאפשר לכם לדעת היכן הרכב נמצא בכל שנייה, לא רק לצרכי מעקב אחרי הילד, אלא גם לשם מניעת פריצות וגניבות.
הטכנולוגיות היום כל כך מרשימות ומתקדמות, עד שתוכלו גם למצוא ציוד מעקב מיוחד, שיבדוק בכל זמן נתון האם אתם בעצמכם נמצאים תחת מעקב של מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה.
כמו שזה נראה הטכנולוגיה לא תיעצר כאן, מכשירי מעקב נוספים ימשיכו לצוץ בלי הפסקה, ולכם כל מה שנשאר זה פשוט להיזהר שלא להיתפס תחת עינה של איזו מצלמה.

למרות כל אלה חשוב להזכיר, צנעת הפרט היא דבר חשוב מאין כמותו, ולפעמים עדיף לא לחטט
תגיות: מעקב
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים