הצג גיליון RSS

itaykond

לנקות את הבית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/12/2010 שעה 15:09 (583 צפיות)
בשישי האחרון החלטנו לעשות ניקיון יסודי בבית. זה לא קורה הרבה, אולי אחת לחודש-חודש וחצי. שנינו ממש שונאים עבודות ניקיון, ואנחנו מנקים רק כשהמצב נהייה ממש חמור ואין מנוס. ובשישי האחרון זה הגיע למצב כזה...
יש לנו דירה קטנה, אבל עדיין כדי לעשות ניקיון טוב צריך זמן פנוי ואנרגיה. מה שלשנינו אין, כשזה נוגע לניקיון. התחלנו בניקיון של המטבח שהיה במצב הכי גרוע, אחריו ניקיון של השירותים והמקלחת, ובסוף חדר השינה והסלון שהיו במצב הרבה יותר טוב ולקחו מעט זמן.
תוך כדי עבודות הניקיון החלטנו שאולי הגיע הזמן שבמקום להרוס לעצמנו שישי אחד בחודש, הגיע הזמן שנזמין חברת ניקיון אחת לשבועיים ושהם יעשו את העבודה בשבילנו. בהתחלה לא היינו בטוחים שתהיה חברת ניקיון שתסכים לבוא רק פעם בשבועיים לכמה שעות בודדות. אבל מסתבר שיש כאלו, ובשפע.
אחרי שבדקנו בכמה חברות ניקיון בחרנו חברת ניקיון שקיבלנו עליה המלצה מחברים והם שלחו לנו מנקה שעשתה עבודה מצוינת (למרות שעם סטנדרטים כמו שלנו בניקיון זו לא חוכמה), ואחרי שבועיים שלחו מישהי אחרת שגם עשתה עבודה טובה.
אנחנו ממש מרוצים, והדירה במצב הרבה יותר טוב מבחינת ניקיון. החיסרון היחיד מבחינתי בעבודה עם חברת ניקיון הוא שבגלל שכל פעם שולחים לנו מישהי אחרת, אני לא מרגישה מספיק בטוחה להשאיר אותה לבד בבית וללכת.

עודכן ב: 28/12/2010 בשעה 15:10 על ידי itaykond

תגיות: ניקיון
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים