הצג גיליון RSS

zico16

תקליטן והפקת אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/12/2010 שעה 11:25 (434 צפיות)
כשאנחנו מדברים על ארגון חתונה, המונח "חיסכון" נשמע קצת מצחיק ואפילו גרוטסקי. במהלך ארגון החתונה יגבו מכם כל כך הרבה כסף על דברים כמו תקליטן מיוחד לחתונה, אוכל, אלכוהול ועוד, שפתאום תמצאו את עצמכם אומרים "זה זול" בהתייחס לזוג נעליים שעלותם אלף שקלים! ובכל זאת, איפה כן אפשר לחסוך בארגון החתונה, זאת מבלי להעליב את האורחים בכך שתביאו אותם למקום עלוב או שתאכילו אותם באוכל לא איכותי? התשובה היא שיש לחסוך מהנתח הגדול ביותר, הלא הוא הנתח של גן אירועים.
קודם כל לפני הפקת אירועים יש לענות על השאלה האם אתם רוצים לעשות חתונה באולם אירועים או בגן אירועים? אולם אירועים פועל בשוק תחרותי יותר, ולכן בדרך כלל מציע מחירים נוחים יותר מגן אירועים. גני אירועים, לעומת זאת, מתאפיינים בעיצוב יפה יותר, אך זהו עולם פחות תחרותי ולכן תמצאו את עצמכם משלמים הרבה יותר על אירוע בגן אירועים שם ניתן לעשות גם אירועים בטבע.
התחרות בקרב גני האירועים פחות גדולה משום שאין הרבה היצע. תחזוקת הגן אינה פשוטה וקבלת רישיון עסק מסובכת אף יותר. הלכה למעשה, גני אירועים לא רצים אחריכם, אלא אתם הם אלו שמתחרים על ליבם. במצבים הללו קשה מאוד להשיג מחירים טובים. אם חשוב לכם לעשות את האירוע בגן אירועים, זה בסדר גמור, אך תהיו מוכנים לשלם על כך.
אם החלטתם לפנות לכיוון של גן אירועים, כדאי מאוד שתתייחסו לא רק למחיר המנה, אלא לכל השירותים הנלווים. לתשומת לבכם, התשלום לאולם מורכב מכמה וכמה מרכיבים: עיצוב אולם וחופה (בדרך כלל לכל אולם אירועים יש מעצבת בית איתה עובדים), עיצוב בר והגברה ותאורה. כל מרכיב עומד בפני עצמו, ועל כולם אפשר להתמקח. טריק ידוע של אולמות אירועים הוא להוזיל את המנה, אך במקביל להעלות את עלותה של ההגברה והתאורה. שימו לב שאתם לא נופלים במלכודת הקטנה הזו.
פרט חשוב ביותר הוא למצוא שפה משותפת עם נציגי האולם או גן האירועים שלכם. אם "הקלקתם" ברמה האישית, האיש יעניק לכם הטבות מיוחדות. כך למשל, אם התחייבתם על אירוע של 400 איש, אך יש רק 350 אישורי הגעה, אז ברמת העיקרון האולם יכול להתעקש אתכם על כל המנות, אך נותני שירות טובים יבואו לקראתכם, או אפילו יעדכנו את ההזמנה בהתאם. עניין זה כשלעצמו הוא מרכיב חיסכון חשוב ביותר. בבחירת גן אירועים, תלכו עם הלב שלכם, הוא ינחה אתכם למקום הנכון.
ובכן, השאלה הגדולה היא האם לחסוך על מקום לאירוע או לא. התשובה נעוצה קודם כל ביכולות. אם אין לכם את הכסף, אל תכנסו לחובות, יש היצע מספיק רחב של מקומות המתאימים לכל תקציב. מצד שני, אם יש את היכולת, זה עדיין לא אומר שצריך ללכת על המקום היקר ביותר שיש, כי אין גבול לסכומים שיבקשו מכם. תבדקו האם מה שאתם מקבלים מגן האירועים שווה את הכסף שאתם משלמים, ותחליטו בהתאם לכך.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 15:05 על ידי zico16

תגיות: תקליטן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים