הצג גיליון RSS

vipshipuz

שיפוץ דירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 31/12/2010 שעה 09:57 (350 צפיות)
שיפוץ דירה.

רובנו מכירים את הרגע בו אנו נאלצים לעמוד מול שורה של חברות שיפוצים או בעלי מקצוע ולהחיל לנסות להחליט מי יעשה שיפוץ דירה לבית שלנו. מי שעדיין לא הגיע לרגע, שלא ידאג. זה עוד יבוא. אז ברגעים אלו המצב יכול להיות מבלבל לא מעט. ההצעות מחיר שיתקבלו יהיו שונות, כל אחד יספר שיש צורך לעשות משהו אחר, כל אחד ייתן משך זמן עבודה שונה ועוד. קל מאוד להתחיל ולהתבלבל, כך גם קל מאוד לטעות בבחירה. עם זאת, אם אכן תבחרו בחברה הנכונה, תהיו שמחים גם בזמן העבודה וגם בסופה.

שיפוץ דירה – הכול ביחד?

שיפוץ דירה לא תמיד צריך להיות מא- ועד ת. שיפוץ דירה כללי כולל בתוכו המון דברים, כמו כן לבטח אם תעשו את הכול המחיר יהיה יחסית גבוהה. לפעמים אנשים עושים רק דברים נקודתיים כמו שיפוץ מטבח, עבודות גבס בכמה מקומות בבית, ריצוף או כל דבר מסוים ובתקופה אחרת עוברים לשלב הבא. בצורה זו גם קל יותר לכיס, גם נוח יותר, ותתפלאו זה קורה לא מעט. כאן אני רוצה להבהיר לכם שלא תמיד מה שנראה קל יכול להיות קל. גם שיפוצים במקום מסוים כמו האמבטיה עלולים להיות מאוד מסובכים.

שיפוץ אמבטיה, כל כך פשוט?

בהנחה שהחלטתם שכרגע זה לא הזמן המתאים לעשות שיפוץ דירה כללי והאמבטיה למשל היא המקום הכי בעייתי וזקוק לשיפוצים, יש להיות מוכנים לדבר שלא תמיד קל. שיפוץ אמבטיה כולל בתוכו קרמיקות, ריצוף, ארונות, אמבטיה חדשה, טיפול בצנרות, צבע ועוד. קחו בחשבון שגם לא ממש תוכלו לעשות מקלחת במשך זמן העבודה ותבינו שגם משהו נקודתי לא תמיד יהיה קל.

לסיכום – בין אם אתם עושים שיפוץ דירה מקיף וכללי, או משהו נקודתי, תמיד יש צורך להיות ערוכים נכון לרגע השיפוץ. במאמר הבא שלי אני אכתוב כיצד מתכוננים נכון לעבודת שיפוצים מסוימת ומתי אפילו יש צורך לעזור את הבית.
תגיות: שיפוץ דיר
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים