הצג גיליון RSS

vipshipuz

עבודות גבס

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 31/12/2010 שעה 10:00 (319 צפיות)
עבודות גבס.

לא סתם מעצבי פנים רבים מחליטים להכניס עבודות גבס כמעט בכול עבודת שיפוצים שאפשר, גבס שהרי הוא חומר זול יחסית שנתון לשינויים בקלות יותר (מאשר קירות בלוקים למשל), נכנס מאוד חזק לשוק והמון עבודות גבס מבוצעות מהמון סיבות אפשריות. עיצובים בגבס ותקרות מעוצבות, מזנוני גבס וקירות חדשים, משמשים לא פעם אנשים רבים דרך לשפץ את הבית שלהם. ניתן לראות יותר ויותר עבודות גבס גם בחלוקת דירות, בם במשרדים וחנויות ואפילו יש לא מעט מקומות (כמו מגדלי משרדים חדשים) שמאשרים אך ורק בנייה ע"י גבס.

עבודות גבס, כל כך קל?

לא פעם לבטח נתקלתם במאמרים ברשת שמסבירים עד כמה קל לעשות עבודות גבס ביחס לעבודות אחרות. עם זאת יש לזכור דבר חשוב מאוד שלא כל בעל מקצוע יודע לבצע עבודות גבס ברמה גבוהה. עבודות גבס ללא ספק דורשות ידיים מקצועיות וניסיון רב בתחום. גם בתוך העולם של עבודות גבס ישנם דברים יותר קשים שלא כל אחד יודע לבצע באומנות, כמו בניית תקרות גבס בעיצובים שונים למשל. אז מדובר על מקצועיות רבה יותר מהקמת קיר גבס.

עבודות גבס, היכן נראה?

מי שלא שם לב עד כמה עבודות גבס נמצאות סיבו, יכול לטייל בקניון ולראות את כל החנויות מעוצבות ע"י הרבה, פשוט הרבה עבודות גבס. שם חלוקת החנות לא תהיה עם קירות לבנים, המון פעמים התקרות מעוצבות ע"י גבס, תראו לא פעם מדפים מגבס ועוד. גם משרדים רבים חיים על עבודות גבס ובצורה זו קל מאוד לבנות אותם, לפרק אותם שיש צורך ולשנות את מבנה המשרד. דירות רבות המחולקות בנויות על בסיס גבס, עיצובים בבתים ועוד.

אז אם עד היום עדיין לא עשיתם שום עבודה הקשורה לגבס, אולי הגיע הזמן לחשוב על החומר הנפלא. אתם עוד תראו עד כמה ניתן לעשות דברים מרשימים ע"י עבודות גבס.

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים