הצג גיליון RSS

sharonsho

בחירת חברת הובלות עבור הובלות קטנות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/01/2011 שעה 15:57 (508 צפיות)
באחד הימים המקרר בבית שלי התקלקל. לאחר שהזמנתי טכנאי הביתה לתיקון המקרר התברר לי שעדיף לי לקנות מקרר חדש במקום המקרר הישן והגדול שלי. תיקון המקרר היה עולה לי כמו מקרר חדש ולכן החלטתי ללכת כבר על מקרר חדש.
לאחר שבחרתי מקרר חדש וטוב בחנות חשמל, הגיע השלב שבו אני צריך לחפש חברת הובלות שתספק לי שירות של חברת הובלות ותעביר לי את המקרר הישן שנמצא בביתי ותיקח את המקרר החדש שנמצא בחנות החשמל.
בדרך כלל למטרות כאלו מתבקש שירות של הובלות קטנות שמספקת חברת הובלות מקצועית של פריטים בדרך כלל הובלות סטודנטים הם התחום המתאים ביותר לכך. לכן לאחר חיפוש של כמה חברות הובלות הצלחתי למצוא ולאתר חברת הובלות שהבטיחה לי הובלות קטנות בצורה מקצועית טובה ואמינה.
מאחר ואני יודע כי יש לא מעט חאפרים בתחום הזה התחלתי לבדוק ובררתי על אותה חברת הובלות עם כמה מכרים וחברים, אפילו ביקשתי מהם שיתנו לי המלצות על שירות הובלות קטנות שהם עשו בעבר.
לאחר בירור, גיליתי, לשמחתי, כי אותה חברת הובלות עשתה לא מעט עבודות בתחום הובלות קטנות וכך היא עשתה הובלות קטנות ירושלים, הובלות קטנות תל אביב וגם בעוד מספר לא קטן של ערים ברחבי הארץ כולל הובלות דירות ומשרדים.
לאחר דין ודברים סגרנו על מחיר שהיה מתאים לשני הצדדים והחלטנו לבצע את ההובלה במועד מסוים, וזאת לאחר שווידאתי כי המקרר באמת הגיע לחנות ושהם מוכנים לקבל את המקרר הישן והלא עובד שלי.
ביום ההובלה, אותה חברת הובלות הגיע הזמן, לקחה את המקרר שלי והעבירה את המקרר החדש שהזמנתי. הכל נעשה בצורה מקצועית, טובה ואמינה כמו ששירות הובלות קטנות צריך וראוי שיהיה.
תגיות: חברת הובלות
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים