הצג גיליון RSS

sharonsho

הובלות קטנות של טלוויזיה גדולה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/01/2011 שעה 20:58 (516 צפיות)
אני גר בירושלים. כן ירושלים, עיר הקודש, עיר הבירה של ישראל, שם אני גר. אחד החברים שלי שגר בצד השני של העיר החליט שהוא רוצה לזרוק את הטלויזיה שלו ולקנות טלוויוזית פלאזמה חדשה. לפני שהוא זרק אותה הוא פרסם בפייסבוק שהוא רוצה למסור את הטלוויזיה ואם יש מישהו שמוכן לקחת אותה. הזוכה המאושר יצטרך רק לדאוג ולחפש חברת הובלות בירושלים שתוכל לקחת לו את הטלוויזיה. מי הוא אותו זוכה מאושר? ניחשתם נכון, אני.
אז החלטתי שאני, בתור סטודנט תפרן ומסכן צריך לקחת אלי את הטלוויזיה הזו הביתה. בשביל שיהיה ברור, מדובר בטלוויזיה 42 אינץ' די ישנה וכבדה מאוד, משהו ששני גברים חסונים יתקשו ביותר להרים. אני חיפשתי חברת הובלות בירושלים שיכולה לתת שירות של הובלות קטנות ולקחת את הטלוויזיה מקצה אחד של העיר לקצה השני.
בחיפוש אחר הובלות קטנות ירושלים מצאתי כמה וכמה חברות הובלות שנותנות שירות הובלות קטנות. מצאתי וגיליתי גם חברות הובלות קטנות תל אביב, הובלות קטנות חיפה ועוד כל מיני ערים אחרות ברחבי הארץ. אך אני הייתי זקוק וצריך חברת הובלות בירושלים ולא בשאר המקומות המוזכרים.
קראתי קצת באינטרנט על אילו דגשים כדאי לי ללכת, מה לבדוק ומה לברר עם אותה חברת הובלות. אילו שאלות שווה לשאול ועל מה לשים דגש. הרבה פעמים אנשים לא מודעים אבל כדאי מאוד ואני אדגיש ואגיש שאפילו חובה מאוד, שלאותה חברת הובלות בירושלים או בכל מקום אחר בארץ, יהיה ביטוח ואחריות על הובלת המוצרים שלכם. אומנם, במקרה שלי מדובר רק בשירות הובלות קטנות, אך עדיין גם אם תיפול הטלוויזיה ותשבר הייתי שמח אם אני אקבל איזה פיצוי אולם, אפילו שלא הוצאתי עליה שקל.
לבסוף, לאחר שבדקתי, שאלתי ומצאתי, בחרתי לי חברת הובלות בירושלים שגם קראתי עליה ביקורות טובות וגם קיבלתי לא מעט המלצות עליה. מסתבר שזו חברת הובלות שהיא די ידועה בירושלים וכי סטודנטים רבים משתמשים בה. בנוסף, שירות הובלות קטנות שהיא נותנת נחשב לאיכותי, טוב ואמין. אז הזמנתי.
כהגיעו הסבלים אל בית חברי הם היו די המומים מגודל וכובד הטלוויזיה, אך לא אמרו דבר, פשוט הבנו את זה לפי המבט שלהם. לבסוף, הם הצליחו להרים את הטלוויזיה ולסחוב אותה למטה מבלי שום קושי גדול, הם הורידו אותה אל המשאית ולקוח את הטלוויזיה עד אלי הביתה, בשלמות ובמקצועיות שהייתה מצפה מכל חברת הובלות בירושלים.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים