הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

נסיעה שקטה

דרג פוסט זה
בעלי רכבים יודעים שתמיד מגיע היום בו צריך לבקר במוסך, השאיפה היא שנגיע למוסך רק לצורך טיפולים תקופתיים ולא בשל בעיות שצצות לפתע כגון תקלה באחד החלקים, שגורמים להשבתת הרכב. בכל הנוגע לטיפולים שוטפים של הרכב ולתיעוד ההליכים והחלפים שהוכנסו לרכב יש חשיבות לספר הטיפולים. רכבים שחשוב שיטופלו במוסכים מורשים כגון רנו או אפילו רכבי ניסאן ספר הטיפולים יהווה עבור הבעלים ביום המחר ערך מוסף. הדילמה הגדולה שעומדת בפני בעלי רכב היא האם לפנות למוסך מורשה, מוסך פרטי או למוסך פיראטי. במאמר זה נפרט את היתרונות של מוסך מורשה.

מוסך ניסאן או מוסך פרטי מורשה

מוסך פרטי מורשה פועל ברישיון ונמצא תחת פיקוחו של משרד התחבורה. עובדה זו אמנם מבטיחה לכם שעובדים בו אנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה ושיש לכם כתובת ברורה למקרה של תלונות, אך היא אינה מבטיחה לכם את הטיפול המתאים ביותר לרכב שלכם. מוסך פרטי מורשה לא תמיד מכיר את כל דגמי הרכב, וייתכן שלא ידע כיצד לטפל בדגם הספציפי שלכם. במוסך פרטי מורשה לא תמיד עושים שימוש בחלקי חילוף מקוריים, מה שעלול להעמיד את רכבכם בסכנת תקלות נוספות.
לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שהרכב שלכם יקבל את הטיפול האידיאלי והאופטימלי עבורו, ושאתם תוכלו לנהוג בראש שקט ובלי דאגות – רק במוסך ניסאן תמצאו את מבוקשכם. מוסך רנו הינו מוסך שעובד לפי אמות מידה מקצועיות ועומד מאחורי מוניטין, על כן אם בבעלותכם רכב מסוג רנו כדאי יהיה למסור את הרכב למוסך רנו שמתמחה ברכב זה ולהיות סמוכים ובטוחים שיקבל את הטיפול הטוב ביותר.

לישון ולנסוע בראש שקט

רכב הינו כלי התחבורה הטוב ביותר ולכן אין להמעיט בחשיבות הטיפולים, אף על פי שהטיפולים במוסך מורשה נוטים להיות יקרים יותר, חשוב לזכור כי הביטוח של הרכב מחייב כי טיפולים יעשו באופן שוטף במסגרת מוסך מורשה של החברה. בנוסף, אם מתגלה בעיה באחד החלפים או שמתעוררת בעיה אחרת יש כתובת לאן ניתן לפנות.
תגיות: רנו
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים