הצג גיליון RSS

הגיגיי גיגי - סיפורים ומחשבות על חיים ועסקים

חדרי קירור ומערכות קירור לעסקים

דרג פוסט זה
האוכל במטוסים אינו האוכל הטוב ביותר, אך ניתן לומר מעל כל צל של ספק כי מדובר באוכל טרי. האוכל נוצר מחומרים ומוצרים טריים ומיד לאחר תהליך האריזה נשמר בחדרי קירור. מדובר בדרים מאוד קרים, שלעתים לא ניתן לדרוך בהם מרוב שהטמפרטורות בהן נמוכות, זאת בכדי לשמור על הטריות של האוכל. העובדים בחדרי קירור נאלצים ללבוש חליפות מיוחדות שמזכירות את הדובון כפי שאנו מכירים אותו בצבא. מכולות לעומת זאת משמשות לשינוע מוצרים ומאכלים שונים ממקום למקום.

חדרי קירור כפתרון מקומי

השימוש בחדרי קירור נפוץ לרוב בחברות שמתעסקות בקייטרינג, החדרים עונים על הצורך ליצירת מס' גדול מאוד של מנות תוך שמירה מקסימאלית על הטריות. ניתן לשמור את האוכל בחדרי קירור לאורך ימים ארוכים ללא חשש שהאוכל יתקלקל. בכדי שהאוכל יחזיק מעמד חשוב שבחדרי הקירור הטמפרטורות יהיו נמוכות מאוד, עד כדי הקפאה, לכן העובדים מוכרחים להיות לבושים בביגוד מיוחד שיגן עליהם בחדר כה קר. החדרים הללו אף מאופיינים בסגירה מיוחדת המאפשרת למי שנמצא בפנים לפתוח את הדלת במצב נעילה, בכדי להימנע מהישארות בחדר לאורך זמן, ללא אפשרות להיתקע בו.

מכולות קירור

מכולות אלו משמשות לצורך העברת אוכל, מאכלים ותבשילים שונים תוך שמירה על הטריות שלהם. המכולות משמשות להעברת אוכל ממקום למקום ואף ממדינה למדינה וכך ניתן בעצם לייבא ולייצא סחורה. מי מכם ראה שיש קוטג' בחול יודע שכך זה בעצם נעשה, היכולת שבבלגיה יקבלו קוטג' שהוא עדיין בתוקף וטרי לימים נוספים נעשה תודות למכולות קירור, המאפשרות העברה של אוכל ממדינה למדינה. השיטה מאפשרת העברת סחורות בין ערים שונות ומרוחקות באותה מדינה וכן על שמירה על המוצר באותה רמת טריות כמו ברגע שעזבה את המפעל.
תגיות: חדרי קירור
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים