הצג גיליון RSS

MSNLIVE

Angry Birds PC

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/01/2011 שעה 16:22 (3045 צפיות)
האם אתם מכירים את המשחק הפופלארי אנגרי בירדס או באנגלית ANGRY BIRDS ? אני מניח שכן כי זהו המשחק המצליח ביותר בכל הזמנים באייפון עם ההכנסות הגבוהות ביותר בעולם שפותח במיוחד למכשיר האייפון בניגוד לפיתוח משחקים רבים שנועדו למחשב ולא לאייפון ואז רק למחשב.
את המשחק ניתן לרכוש בחנות הווירטואלית של אפל תמורת דולרים בודדים ובכך מספר אנשים רב קנו את המשחק ומכאן ההכנסה הענקית ליוצרים של המשחק אנגרי בירדס.
דמיינו לכם שני מיליון אנשים שקונים כל אחד את המשחק ב2 דולר, כן אתם חושבים כמוני זה מלא כסף וכעת ניתן גם למצוא את המשחק ANGRY BIRDS גם למחשב האישי.
ונעזוב כעת את כל ההכנסות והפרטים הפחות חשובים ונעבור לעיקר, העלילה במשחק אנגרי בירדס מתנהלת כך, בתחילה חבורה של חזירים ירוקים(כן ירוקים) גונבים למספר ציפורים את הביצים שלהם ואתם בטח יודעים איך ציפורים מתעצבנות כאשר עושים להם את זה, ימים על גבי ימים על גבי שבועות הם יכולים לחפש אותם עד שיימצאו ורק אז יפסיקו אז במשחק הזעם של הציפורים עולה במיוחד והם מחליטים להתנקם בחזירים בצורה מקורית למדי.
במשחק ANGRY BIRDS החזירים מעט חכמים והם בונים לעצמם כל מיני הגנות מברזל ועץ ומבנים חסינים לגמרי והמטרה שלכם הינה לגרום להתמוטט הבניינים הללו על ראשם של החזירים הירוקים ובכך לחסל אותם לגמרי.
ישנם מספר סוגי חזירים ומספר סוגי ציפורים ומהבולטים שביניהם יש את החזירים הצעירים שאין להם כל כך הרבה כח וניתן לחסל אותם בקלות, לאחר מכן נוכל למצוא במשחק ANGRY BIRDS סוג חזירים נוסף שהוא הינו אבא של חזירים קטנים יותר והוא בדרך כלל יימצא בשלבים המתקדמים יותר המאופיין בזקן המפורסם שלו(פלאשבק מריו?) כל מקרה יש עוד חזיר עיקרי אחד והוא חושב קסדה.

החזירים הבינו שעליהם להתגונן מפני הציפורים והתחילו להתגונן יותר מפניהם, יהיה לכם קשה מאוד להביס את אותם סוגי החזירים במשחק ANGRY BIRDS.
לאחר שפירטנו מעט על סוגי החזירים אני רוצה לקחת מעט הפסקה מהתיאור של שלל הדמיות במשחק ולעבור לתיאור הסביבה עצמה של המשחק.
קודם כל המשחק ANGRY BIRDS עשוי בצורה מרשימה והגרפיקאים של המשחק עשו עבודה בהחלט מעולה, המשחק נראה טוב ומתאים לכל רזולוציה מה שמעניק לו יתרון משמעותי של משחק במחשב שכן אם הוא ייראה דומה בכל סוגי הרזולוציות אנשים עם מחשבים פחות חזקים לא ירגישו מקופחים גם במשחק זה.
ANGRY BIRDS מקנה לנו אווירה נינוחה ומרגיעה עם הסאונד הנחמד של הפריטים המתנפצים כנגד המקור של אותם הציפורים שהרגע שלנו למשימת התאבדות חסרת מעצורים.
כולל ריבוי מפות והענקת תחושה לשחקן שהמשחק ANGRY BIRDS לא חוזר על עצמו.
לסיכום אפרט מעט על סוגי הציפורים במשחק ANGRY BIRDS וניתן לכם קישור מיוחד בו תוכלו לשחק במחשב את המשחק ANGRY BIRDS או בעברית אנגרי בירדס.
אז הציפור הראשונה והאדומה במשחק הינה הקלאסית ואין לה כל כך הרבה אפשריות הינה סוג של תותח בודד כנגד הגנות בסיסיות לאחר מכן נוכל למצוא את הציפור הכחולה והקטנה המתפצלת למספר ציפורים כשתרצו, ציפור צהובה ומשולשת שמה שמייחד אותה זה שהיא יכולה לחסל הגנות מעץ בצורה טובה ושני הציפורים האחרונים עליהם נפרט הינם הציפור המטילה פצצת ביצה וציפור הפצצה השחורה שנהפכת לאדומה ומפוצצת כל מה שסביבה.
אם גם לכם בא לשחק במשחק Angry Birds לחצו כעת על הקישור ותהנו משלל משחקים ומשחקים ברשת נוספים.

עודכן ב: 25/01/2011 בשעה 16:25 על ידי MSNLIVE

תגיות: angry birds
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים