הצג גיליון RSS

MSNLIVE

משחקים לאייפון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/03/2011 שעה 23:17 (846 צפיות)
משחקים לאייפון הינם עולם ומלואו, האפליקציות הללו יוצרו במיוחד למעבדים המיוחדים של האייפון שלעיתים מזכירים לנו גם מעט משחקי פלאש למינהם, חלקם עולים כסף וחלקם ניתן להוריד בחינם אך על מנת להתחבר ובכלל לראות את המגוון העשיר של המשחקים הקיימים לאייפון נידרש להירשם וליצור חשבון אפל ולאחר מכן לגשת לAPP STORE ולחקור על כל משחק ומשחק שניתן למצוא לפי קטגוריות לפי חינם או בכסף הטופ של המשחקים וכדומה.
אם יש לכם מכשיר אייפון וחיבור לאינטרנט זה כל מה שתידרשו על מנת להפוך את האייפון שלכם למגרש המשחקים האישי שלכם, משחקים המופעלים על ידי קול, לפי תנועת האייפון ועם מקשים במשחק עצמו, ילדותיים ורציניים כאחד. חלק מהמשחקים שניתן למצוא אפשר לראות שבאמת יש מחשבה רצינית מאחורי הרעיון של המשחק ומה שלא פחות חשוב הינו הביצוע הגרפיקה ואפילו הסאונד של המשחק עצמו.
חלק מהמשחקים שעולים כסף נותנים לנו לשחק בגרסת הלייט שלהם אשר מאפשרים לנו לטעום מעט מהמשחק על מנת לגרום לנו להשתכנע ולרכוש את המשחק מלא. משחקים רבים הצילחו מאוד בזכות האייפון והביאו ליוצריהם מיליוני דולרים אשר הגיעו אליהם ממשתמשים אשר הורידו את המשחק שלהם מכל העולם, זהו אחד הדברים היותר יפים באייפון שכל אחד מכל מקום בעולם יכול להתחבר לחנות האפליקציות של אייפון ולהוריד את המשחק באמצעות לחיצת כפתור אחת בלבד והמכשיר כבר דואג לחייב את החשבון שלכם בדרך כלל בדולר אחד שכן אין בדרך כלל משחקים אשר עולים יותר אלא אם כן הם ממש מושקעים, חלק מהמשחקים באייפון תידרשו להוריד דרך האיטונס במחשב מכיוון שהם שוקלים הרבה אך האייפון עדיין יכול להריץ אותם, אפל פיתחו בעקבות ההצלחות של מכשירי האייפון שלהם את האייפדים הראשון והשני וגם הם זכו להצלחה מסחררת אך נדבר עליהם בפעם אחרת.
תוכלו גם להתחבר מהאייפון האישי שלכם לאינטרנט ולהוריד משחקים בחינם בעזרת רשת הWIFI המאפשרת לכם חיבור זמני לאינטרנט כמו במחשבים רגילים.
על מנת להוריד משחקים לאייפון ולראות מידע מפורט ובעברית על המשחקים המוצעים לכם לאייפון האישי שלכם כולל תמונות שניתן להגדיל וסרטון הממחיש לכם בצורה הטובה ביותר את המשחק כולל דירוג של משתמשים לחצו על משחקים לאייפון בתחילת הפוסט ותהנו ממידע חשוב ומעויל במיוחד על משחקים לאייפון. אם תגלשו לאתר דרך האייפון האישי שלכם תוכלו להוריד ישר דרך הקישורים באתר את המשחק עצמו או להוריד בחינם מכיוון שהמשחק מקשר לעמוד הרשמי שלו בחנות של אפל.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים