הצג גיליון RSS

eitanya

מחירי קורסים בתחומי IT

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/05/2011 שעה 11:26 (442 צפיות)
מחירי הקורסים בתחום IT נעים בין ארבעת אלפים שקלים לחמישה עשר אלפי שקלים, תלוי בסוג הקורס, במשך תקופת הלימודים ובמוסד שבו אתם בוחרים ללמוד. לפני שבוחרים את המוסד שבו אנו מעוניינים ללמוד ועורכים סקר שווקים על אודות מחירי קורסים בתחום ITחשוב לזכור כי המוניטין של המוסד מהווה פרמטר חשוב מאוד בשוק העבודה. לא תמיד כדאי לבחור מקום לימודים לפי המחיר, לעתים כדאי להתאמץ ולשלם קצת יותר עבור מוסד מוכר ובעל מוניטין. תעודה ממוסד יוקרתי תיפתח דלתות רבות בשוק העבודה.


מחירי קורסים בתחום IT - שווה להשקיע

· עולם המחשבים גדל מיום ליום ויחד אתו גדל הצורך בטכנאי מחשבים מקצועיים ומיומנים. כיום כל גוף וכל מוסד מחזיק טכנאי מחשבים. גם לקוחות הפרטיים מזמינים טכנאי מחשבים כדי לתקן תקלות ולשדרג את המחשב. אומנם, מחירי קורסים בתחום IT לעתים יקרים, אך ההשקעה משתלמת. בתום קורס טכנאי מחשבים המכשיר ומלמד את התיאוריה, יוכל טכנאי מחשבים רגיל להרוויח כחמשת אלפי שקלים בחודש, אך מאוד מהר שכר עבודתו ילך ויגדל. טכנאי מחשבים מדופלמים, בעיקר בוגרי הקורסים היוקרתיים, יוכל להגיע לשכר של עשרים אלף שקלים בחודש ואולי אפילו יותר.

· העיסוק בתחום המחשבים מעניין ומאתגר. זהו עולם דינאמי העובר שינויים תכופים ומתעדכן כל הזמן. טכנאי מחשבים נדרשים להשתלמויות ולעדכונים. המחיר של קורסי ההשתלמויות אינו גבוה כמו הקורס הבסיסי, ופעמים רבות בעל החברה ישלח את הטכנאי להשתלמות ויממן את הקורס.

· כאשר בוחרים בקורס מחשבים בתחום IT, כדאי להשקיע בלימודים ולבחור קורס מקיף ומעמיק. רצוי לבחור קורס המעניק תעודת הסמכה מוכרת לבוגריו. קורס מקיף ומעמיק יעשיר את עולמו שלל הטכנאי, יעמיק את הידע המקצועי ויפתח בפניו דלתות רבות בשוק המחשבים.

דרישות הקבלה לקורסים שונות מקורס לקורס, אך הבסיס משותף. בכל הקורסים נדרשים ידע והיכרות עם עולם המחשבים וידיעה בסיסית באנגלית. קורסים מסוימים ידרשו גם יכולת קריאת תכנים, בעיקר תכנים טכניים, בשפה האנגלית. יש קורסים המחולקים לשני חלקים, בחלק הראשון ילמד הטכנאי לעתיד מושגים וידע בסיסי בעולם המחשבים ורק הצלחה בבחינת הסופית תיתן לו את האפשרות להמשיך לחלק הבא ולהתמקצע בתחום ספציפי.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים