הצג גיליון RSS

eitanya

אחסון אתרי אינטרנט

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/05/2011 שעה 11:28 (489 צפיות)
לפני שמבצעים רכישת אחסון אתרי אינטרנט, כדאי מאד לערוך מחקר שוק והשוואת אחסון אתרים שיבדוק מספר חברות אחסון אתרים, היות שבחירה לא נכונה של חברת אחסון אתרים, יכולה להשפיע קשות על האתר.
לכן, לפני שרוכשים איחסון אתרים, כדאי לבדוק את הנקודות הבאות מול חברות איחסון אתרים:

1. זמינות שרת – אתר החווה נפילות רבות בגלל חוסר זמינות השרת, יפגע קשות גם מבחינת הפסד מיידי של לקוחות פוטנציאלים וגם מבחינת הפסד עתידי של לקוחות שלא יחזרו אליו יותר. לכן, חשוב לבדוק את מידת הזמינות של חברת איחסון האתרים והאם היא מתחייבת לזמינות כלשהו.

2. מהירות תגובת השרת - מהירות תגובת השרת חשובה לצורך הצלחת האתר שלך. מכוון שגולשי האינטרנט רגילים לקבל אתרים שעולים מיידית, הם הפכו להיות חסרי סבלנות לאתרים שצריך לחכות כמה שניות להטענתם, ונוהגים לנטוש אתרים כאלו.

3. תמיכה טכנית – לא כדאי לקנות חבילת אחסון אתרים מחברה אשר אינה מספקת תמיכה טכנית אנושית במקביל, עוד יותר מכך, חשוב לבחור בחברה המספקת תמיכה טכנית עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. תמיכה טכנית שהינה רק באמצעות דואר אלקטרוני או פקס, לא תשיג את מטרתה כאשר הגישה לאתר בעייתית, ואתם מעוניינים בפתרונות עכשוויים. בנוסף, כדאי לבדוק האם אתם משלמים כסף עבור כל פעם שאתם פונים לתמיכה הטכנית או שמא נגבה תעריף כללי, ללא קשר לניצול שירות התמיכה.

4. שירותי איחסון ושירותים נרחבים – חלק מחברות איחסון האתרים מציעות שירותים נוספים שלעיתים קרובות אין לך, כבעל אתר, צורך בהם. בדוק זאת לפני שאתה זורק כסף על שירותים כאלו במסגרת חבילת האחסון שלך.

5. רישום דומיין - לרוב לא כדאי לרכוש דומיין באמצעות חברת איחסון אתרים מכמה סיבות, שהעיקרית ביניהן הוא הקשר שיש בין הדומיין לחברת האיחסון שלו. דבר שיכול להיות בעייתי במקרה שתחליט לעזוב את אותה חברת איחסון אתרים. לכן, חשוב לבדוק לפני שעושים חוזה התקשרות, על שמו של מי נרשם הדומיין. האם על שמך או האם על שם חברת אחסון האתרים, ומה קורה לדומיין במקרה שאתה מחליט להתנתק מחברת האיחסון.
תגיות: אחסון אתרים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים