הצג גיליון RSS

gatrimon

תקליטנים וצלמים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/07/2011 שעה 22:19 (530 צפיות)
תקליטן וצילום חתונות

חבר טוב שלי מתחתן. הבטחתי לעזור לו לארגן את החתונה. הכנו רשימה של כל הדברים שצריך : אולם אירועים או גן אירועים, תקליטן, קייטרינג, צלם שהמומחיות שלו היא צילום אירועים וצילום חתונות. אני מוניתי להיות אחראי על בחירת התקליטן והצלם.
איך בוחרים תקליטן ?

אז איך בוחרים תקליטן? התחלתי לחפש באינטרנט חומר על תקליטנים. פתחתי כל מיני אתרים, קראתי המלצות, קראתי ביקורות. צמצמתי את רשימת התקליטנים המומלצים שלי ל חמישה תקליטנים שונים. מכאן שאלתי חברים שהתחתנו או שהיו במון חתונות אם ראו את התקליטן בפעולה באירוע אמיתי. לייב מה שנקרא. לאחר שצמצמתי את הרשימה שלי לשני תקליטנים התקשרתי וקבעתי איתם פגישת התרשמות. בפגישה ביקשתי לבוא ולראות אותם באירוע בעצמי. את האמת ששניהם שיחקו אותה באירועים שראיתי אותם מתקלטים והיה לי מאד קשה להחליט מי מבין שניהם יותר טוב לחתונה של החברים שלי ולכן לקחתי את החברים שהעומדים להתחתן לראות את התקליטנים בפעולה ביחד. לבסוף החלטנו ביחד על תקליטן. הזוג נפגש איתו לבחירת שירים לחתונה וזהו – יש לנו תקליטן סגור לאירועי. אפשר להתפנות לסגור את שאר הדברים לחתונה. ויש כל כך הרבה דברים שצריכים לסגור עדיין.
צילום אירועים – מה צריך לדעת

צלם. אני צריך למצוא צלם לחתונה של החברים שלי. ממה מתחילים? מה צריך לדעת כדי לבחור צלם שמתמחה בצילום חתונות? החלטתי ללכת באותה דרך שבחרתי את התקליטן. התחלתי לקרוא חומר על צילום אירועים באינטרנט ובמיוחד על צילום חתונות. תתפלאו אבל מתברר שיש הבדל בין צלם במתמחה בצילום חתונות לבין צלם שמתמחה בצילום בר מצוות או אירועים אחרים. לכל אירוע יש את הדברים הקטנים אך עם זאת כל כך חשובים שצריכים לדעת. הרי ידוע שהפרטים הקטנים הם שעושים את האירועים הגדולים.לפי ההמלצות שמצאתי באינטרנט ולפי המלצות של חברים הגעתי לשני צלמים. נפגשתי עם הצלמים. הם הראו לי אלבומים מחתונות שעשו בעבר. האלבומים היו מדהימים. ממש זיכרונות לחיים. מכיוון שצלם אחד מהם צילם את החתונה של זוג חברים שלי הלכתי אליהם לראות את האלבום חתונה וכמובן לראות את הסרט חתונה שלהם. הרי ידוע שבאים לצלם הוא מראה לכם את האלבומים המוצלחים ביותר שיצאו לו ועדיף ללכת ולראות אלבום אצל זוג אקראי. האלבום שלהם היה ממש יצירת מופת איכותית של צילומים. מכיוון שידעתי שאין אפשרות שאפול עם הצלם הזה. לקחתי את הזוג לפגישה אחרונה איתו רק כדי שיהיו בטוחים ואכן הם לקחו אותו לחתונה שלהם.
תקליטן וצילום חתונות לסיכום

לבסוף הייתה לחברים שלי חתונה מדהימה. האולם היה יפייפה, האוכל היה טעים מאד אבל אני הכי הייתי גאה במוזיקה המעולה ובתקליטן שבחרתי להם. התקליטן אכן החזיק את האורחים רוקדים עד כמעט שלוש לפנות בוקר והחתונה הייתה אחת החתונות השמחות ביותר שהייתי בהן אי פעם. לגבי צילום האירוע הרי שיקבלו את התמונות והסרט נדע עם הבחירה שלי בצלם החתונות הייתה מולחת כמו הבחירה בתקליטן.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 13:18 על ידי gatrimon

תגיות: תקליטן
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים