הצג גיליון RSS

Nikol

טיפול זוגי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/08/2011 שעה 10:03 (708 צפיות)
כמעט ואין זוג בימינו שלא שאל את עצמו לפחות פעם אחד "האם עשינו את הדבר הנכון?" יש כאלו שנתקלים בבעיות כעבור מספר חודשים ויש כאלו שישאלו את עצמם את השאלה זאת לאחר מספר שנים של חיים מאושרים. לא תמיד זה אומר שהגיעה הזמן לפרק את החבילה כי הרי לכולנו תחילת הקשר היה וורוד ורומנטי אז לאן נעלמו הרגשות? ישנם זוגות שבחרו טיפול זוגי כפתרון לבעיה וזה הצעד הנבון לעשות. במאמר זה נסביר על התופעות של המשבר וכיצד ניתן להתמודד איתו בעזרת טיפול הזוגי.

החיים במאה העשרים ואחד הפכו למין מערבולת של עבודה, בעיות, ריצות וכאבי ראש. כל אחד מבני הזוג מוטרד מבעיות כלכליות, ארגוניות ואין זמן לבלות יחד כמו שזה היה בתחילת הקשר הרומנטי. גם אם מערכת יחסים שלכם בהתחלה הייתה נורא מתוקה ומרגשת עם הזמן ההרגל לוקח את שלו ונשיקות של הבוקר שהיו מאוד חמודות הפכו להיות סמליות. כמובן שזה לא אומר שיש בעיה ומיד לפנות לייעוץ אך לחלקם "ההרגל" גורם לתסכול ורצון לשפר את היחסים. בעיות כלכליות, התמודדות עם לידה או גידול ילדים ושאר הבעיות גורמות לבני זוג להתרחק ואם בזמן הנכון הם לא עושים צעד לפיוס הפער הולך וגדל.

בשביל זוגיות מוצלחת חשוב להשקיע כמו בכל תחום, לכן חשוב להושיט יד אחד לשני ולתמוך. אל תתנפלו אחד על השני בכל בעיה ונסו להתפייס ישר אחרי המריבה, כך לא תזיקו למערכת היחסים שלכם.

עודכן ב: 29/08/2011 בשעה 10:19 על ידי Nikol (שינוי טקסט)

תגיות: טיפול זוגי
קטגוריות
רפואה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים