הצג גיליון RSS

puzzlemedia

סרט תדמית - למה זה טוב?

דרג פוסט זה
סרט תדמיתסרט תדמית הוא לא מותרות- הוא הכרח לעסק מצליח. יותר מכך, עסקים רציניים משדרגים את האתר שלהם בסרט תדמית חדש אחת לכמה זמן מהסיבה הפשוטה שסרט תדמית מקצועי הוא לא מוצר שעולה לעסק כסף אלא כלי שמכניס כסף והרבה. בעולם העסקי אסור לכם להישאר מאחור. בעולם טכנולוגי הכול נעשה נגיש יותר, ממש בלחיצת כפתור אך במקביל גם התחרות גדלה ובמקביל סבלנותו של הלקוח הממוצע התקצרה.
עובדה ראשונה מעל 80% מהלקוחות מחפשים עסקים או שירותים באינטרנט. אתר אינטרנט הוא הכרח לכל עסק. מטרת האתר להציג את העסק, השירותים/מוצרים אותם הוא מעניק, ניסיונו, לקוחותיו, ייחודו ויתרונו על פני המתחרים. דרכי ההצגה באתר האינטרנט הינם טקסטים ודימויים גראפיים כגון תמונות, איורים וכו'. עובדה שנייה לקוח ממוצע מבלה 5 שניות באתר אינטרנט ללא סרט תדמית. כבעל עסק למדת את חשיבות פלטפורמת האינטרנט, סבירות גבוהה היא שאתה משקיע סכומי כסף גדולים כדי להביא את הלקוח לאתר שלך. אם בעלות בניית האתר, פרסומו, קידומו וכו'. ללקוח יש אפשרויות רבות. כנראה יש לך לא מעט מתחרים, עם סחורה/שירותים דומים ואולי אף מחירים דומים. אחרי כל המאמצים שעשית כדי להביא את הלקוח עליך לדאוג שתינתן בידך ההזדמנות והזמן הראוי כדי להציג בפניו את העסק שלך כדי שתוכל לבצע עימו עסקה.
עובדה שלישית תוכן וידאו בדמות סרט תדמית הינה הדרך היעילה, המעניינת והאפקטיבית ביותר להעביר תכנים ומידע ואך ליצור פעולה בקרב הצופה.
בסרט תדמית באורך של עד 2 דקות (ארוך מזה יאבד את האפקטיביות) תוכל להשתמש במדיום הנפלא שנקרה וידאו ולרתום אותו לצרכיך. השילוב בין צילום וידאו, סאונד, מוזיקה, אפקטים מיוחדים, תסריט שיווקי, קונספט מכירתי המסופק על ידי מקצוענים יעניק לך את הכלי המושלם להצגת עסקך בפני לקוחות פוטנציאלים וייתן לך את הנדבך החסר כדי לוודא שהלקוח שביקר באתרך גם קיבל את המידע הרלוונטי בצורה הטובה והמרשימה ביותר על מנת להגדיל את מעגל לקוחותיך ורווחיות עסקך.


עובדה רביעית יש מגוון רב של שימושים לסרט תדמית.

כיום ניתן להפיץ תכני וידאו במגוון עצום של ערוצים. מלבד למקם את סרט התדמית במקום בולט ומרכזי בדף הבית באתרך, רצוי כך שיתנגן באופן אוטומטי מיד עם עליית האתר, תוכל לעלות את סרט התדמית ולשתף אותו בפלטפורמות כגון יוטיוב, פייסבוק, רשתות חברתיות, אתרי תוכן מקצועיים וחופשיים, באתרים עסקיים, מסכי פרסום, פרסום בסלולר וכן תוכל להפיץ אותו באופן ממוקד על ידי שליחה במייל לרשימות תפוצה של קולגות, ספקים, לקוחות, נותני שירות או כל מי שחשיפה של עסקך אליו תוכל לתרום לקידום העסק ורווחיותו. לנו יש את החלק האחרון להצלחה שלך- פאזל מדיה - הפקת סרטי תדמית.

http://www.youtube.com/user/PuzzleMe.../3/6d-rx9niZGY

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים