הצג גיליון RSS

puzzlemedia

שלבי הפקת סרט תדמית

דרג פוסט זה
שלבי הפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית איכותי המייצרת את האפקט המבוקש הוא עניין מורכב המצריך מקצוענות, מחשבה, מקוריות ויכולת ביצוע גבוהה.
להלן שלבי העשייה: 1. פגישת אפיון העסק, ייחודו ותחקיר ראשוני- מטרת שלב זה להבין מהו העסק, מי הם קהל היעד הפוטנציאלי לאותו סרט תדמית ומה המטרות המצופות מהסרט.
2. תחקיר- בשלב זה אנו נלמד את העסק, שירותיו והמוצרים אותם הוא מספק. נלמד את הייחוד שלכם וגם את מתחריכם כדי להבין כיצד ניתן לענות בצורה הטובה ביותר על הסעיף מעלה וכיצד נפיק את סרט התדמית שישרת את עסקכם בצורה הטובה ביותר. 3. תסריט- בשלב זה ולאור התחקיר שבוצע על העסק שלכם, תחום עיסוקכם ומתחריכם, נכתוב תסריט מקורי, עם קונספט שיווקי/מכירתי מקורי ש"יתקוף" בצורה המדויקת ביותר את מטרת סרט התדמית- להגדיל את מעגל לקוחותיכם ורווחיות עסקכם. 4. צילומים- אנו בפאזל מדיה מצלמים בFULL HD כסטנדרט את כל הסרטים שלנו. איכות הצילום היא הגבוהה ביותר ומבטיחה שהתכנים הויזואלים של הסרט יעברו בצורה הטובה, המקצועית והטובה ביותר. איכות עבודתנו הנראית תשליך בראש ובראשונה עליכם כעסק והסטנדרטים בהם אתם עובדים. 5. עריכה- בהתאם לצילומים שיתקבלו ולאור התסריט נבצע עריכה מדויקת, קצבית תוך כדי התאמה של הצילומים בפועל ושיפור התסריט המקורי לאורם. 6. אפקטים מיוחדים- בשלב זה אנו נמקצע את הסרט לכדי יצירה מרהיבה שתשתמש במיטב הכלים הקיימים בעולם הפוסט פרודקשיין. באם זה כותרות מתקדמות, אנימציה, דו מימד, תלת מימד, הדמיות גרפיות. אין חזון ויזואלי שלא נוכל להגשים.
7. עיצוב סאונד ומוזיקה- בשלב זה נבצע עריכת סאונד מקצועית על מנת שסרט התדמית גם ישמע בצורה הטובה ביותר. נוסיף קריינות מקצועית במידת הצורך, אפקטים קוליים להמחשת והעצמת המסרים בסרט ולבסוף נתאים ונערוך מוזיקה לשלמות התמונה והקול.
8. סגירת הפרוייקט- בשלב זה לאחר הצגת גרסא ראשונית ללקוח וקבלת הערותיו נבצע ליטושים אחרונים הן ברמת התמונה, תיקוני צבעים, קומפוזטינג והן ברמת הסאונד והאפקטים הקוליים, כולל מיקס סאונד והמרה לכל פורמט רצוי על ידי הלקוח. לנו יש את החלק האחרון להצלחה שלך- פאזל מדיה - הפקת סרטי תדמית.

<span style="font-size: 14pt; font-family: Arial;" lang="HE">http://www.youtube.com/user/PuzzleMe.../5/IbtGUqOgzSs

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים