הצג גיליון RSS

amita

שערים ומחסומים לבית ולעסק

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2009 שעה 22:22 (458 צפיות)
פתחו את השער
אתם בוודאי מעוניינים לשמור על הפרטיות שלכם ולהשיג שקט נפשי. אתם לא רוצים שכל אדם זר ייכנס לחניה שלכם ויחדור לביתכם. שלא ייקחו לכם את הרכב מהחנייה באישון לילה, או אפילו יסחבו לכם משהו מהגראג' שלכם השוכן ליד החנייה. סביר להניח שתרצו להקשות על אנשים לא רצויים מלהיכנס אליכם הביתה. לבדוק מי הוא האדם המבקש להיכנס בשעריכם. לשם כך, רבים בוחרים להתקין שערים חשמליים בפתח החנייה, או החומה המקיפה את ביתם, בפתח לכניסה לחצר או לבניין. השערים החשמליים הם אמצעי זהירות הבאים להגן עליכם.

שערים חשמליים: היכן להתקין ועל ידי מי
כל השערים החשמליים מותקנים ומוצבים בכניסה לחניון ו/או בכניסה לבית הפרטי שלכם, בכניסה לחנייה של בית עסק, מחסן, מוסך, חניון ציבורי או בכניסה לחניון של בניין מגורים משותף. על מנת להתקין שער חשמלי צריכים תשתית חשמל שעליה ניתן להתקינו. בדרך כלל, בתוכניות הארכיטקטוניות מתכננים אף קווי חשמל. אלו ניצבים במקום שיוצב השער החשמלי. אם בכל זאת, אין תכנון של קו חשמל במקום הרצוי להתקנת השער, חברת ההתקנה שממנה תרכשו את השער החשמלי תבצע העברה של קו חשמל.

סוגי שערים חשמליים
קיימים סוגים רבים של שערים חשמליים. כמעט לכל שער יש מנוע חשמלי ושלט ההכרחיים להפעלתו. ישנם המחוברים למערכת אינטרקום, ישנם שערי הזזה הנעים על גבי מסילה, שערים נגררים, שערי כנף, שערים הנסגרים כתריס חשמלי, בעלי דלתות אוטומטיות ומחסומים למיניהם. שערים חשמליים עשויים מפלדה, מעץ, מאלומיניום ומחומרים שונים אחרים. ניתן להזמין שערים גבוהים אטומים או דקים ונמוכים, שערים בעלי צבע אחיד או בצורות וגוונים שונים וכן שערים סטנדרטים ושערים דקורטיביים ומעניינים עם שילובי זכוכית חלבית, ויטראז' ועוד. אתם בוחרים את הטוב עבורכם לפי טעמכם האישי והגודל הרצוי לכם.

שערים חשמליים: מה צריך לבדוק
על מנת לבחור את השער החשמלי המתאים במיוחד בשבילכם, תוכלו להביט סביב אצל האנשים והמכרים שהתקינו שערים חשמליים. קבלו חוות דעתם על הסוג, החברה המתקינה, המחירים וכדומה. תוכלו לבדוק אפילו באינטרנט ובפורומים מתאימים. ערכו השוואת מחירים משלכם בהתאם לסוגים והחברות השונות. בררו על ההתקנה, דרך ההפעלה, והאחריות הניתנת על השערים החשמליים. אל תחששו אף לשאול את החברה המשווקת והמתקינה על הסוגים השונים הקיימים בשוק, האיכויות, ובעצם על כל מה שעולה על דעתכם בעניין. כדאי שתבררו על סוגי השערים החשמליים מפי חברה מקצועית המתמחה במגוון רחב של שערים על מנת שתיתן לכם דעה אובייקטיבית על כל שער. כי הרי לא תרצו להתייעץ עם חברה המתמחה בסוג בודד של שער ושכמובן תמליץ לכם על הסוג שהיא מוכרת לצרכן.

שער חשמלי: אופן ההפעלה
הפעלת שער חשמלי הינה פשוטה ונוחה. קיימות צורות הפעלה שונות, אך הנפוצה ביותר היא ההפעלה באמצעות שלט רחוק. בלחיצה קלה עליו, הוא גורם לפתיחת השער החשמלי ובלחיצה נוספת לסגירתו. שימו לב שיחד עם השלט תוכלו לפתוח את השער עם מפתח במקרה של תקלה במערכת החשמל. הרי לא תרצו להיתקע עם רכבכם מחוץ לחניה ביום גשום וסוער, כאשר היא מסרבת להיפתח בפניכם. כיום, ישנן שיטות הפעלה אחרות וחדשניות. כך למשל: לחיצה על קוד מסוים הנקבע מראש על ידי תושבי הבית, או פתיחה באמצעות צלצול אל טלפון סלולארי עם מספר ידוע מראש. הבהוב אורות הרכב הישירות אל עינית מחסום החנייה וכדומה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים