הצג גיליון RSS

amita

ציוד קוסמטיקה למכוני יופי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2009 שעה 22:40 (1547 צפיות)
ציוד קוסמטי מקצועי
טיפולי יופי וקוסמטיקה הפכו בימינו לעניין שבשגרה. אנשים רצים-אצים לבצע מגוון טיפולים קוסמטיים, ויש לוודא שהם מבוצעים כהלכה מבלי לפגוע במטופלים. לשם כך כל קוסמטיקאית, קוסמטיקאי או מכון יופי נדרשים להחזיק ציוד קוסמטי מקצועי, העומד בתקנים המחמירים ביותר בתחום הקוסמטיקה או הקוסמטיקה הרפואית.

ציוד קוסמטיקה איכותי ברמה גבוהה, הוא ההבדל בין טיפול יעיל ובטוח לבין טיפול שעלול להיות מסוכן לנו ולבריאותנו. לכן מכשירים רבים הנמצאים במכוני יופי ואצל קוסמטיקאיות, נדרשים לעמוד בתקנים המחמירים של ה-FDA בארצות הברית, של ארגון התקינה האירופי (CE) ולפעמים גם של ארגונים נוספים.

סוגים של ציוד קוסמטי
מתוקף היותם מקומות המספקים מגוון רחב של טיפולי יופי וקוסמטיקה, מכונים רבים מחזיקים בכמה סוגים של ציוד לקוסמטיקאיות. כל מכשיר מיועד לביצוע טיפול מסוים, ויש אף מכשירים משולבים המסוגלים לספק כמה טיפולים שונים (הסרת שיער וטיפול ביבלות, למשל). עם הציוד הקוסמטי המגוון נמנים:
 • מכשירים וציוד להסרת שיער
 • מיטות טיפולים ועיסויים
 • ציוד לבניית ציפורניים
 • ריהוט קוסמטיקה
 • ועוד
ניתן להזמין ציוד קוסמטיקה מקצועי מחברות המתמחות בתחום זה, ובהן חברת אלקטרו קנול ורבות נוספות. ציוד הקוסמטיקה הנפוץ ביותר הוא אולי מיטות הטיפולים השונות, בהן ניתן לבצע טיפולים קוסמטיים, עיסויים ועוד. מיטות טיפולים מגיעות במבחר דגמים וצורות - עם או בלי ראש מתכוונן, מיטות חשמליות, מיטות בעלות שלושה, ארבעה או יותר חלקים; מיטות עיסוי ועוד.

ציוד קוסמטיקה - רק לקוסמטיקאיות?
מרבית סוגי הציוד הקוסמטי מיועד לתפעול על ידי איש מקצוע מורשה, שהוסמך להפעיל אותו בהכשרה מקצועית כלשהי. ניסיון להפעיל ציוד להסרת שיער באופן עצמאי, עלול להסתיים בכי רע ולגרום נזקים לגוף האדם. יש לזכור כי אסור בתכלית האיסור להפעיל ציוד קוסמטי, ללא מפעיל מוסמך בעל תעודה או רישיון מטעם היצרן.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

 1. הסמל האישי של inbalshamir
  אתם מוכרים גם ציוד להסרת שיער בלייזר? ואת הקרם על בסיס מים?
  חוץ מזה אני מחפשת גם אמלה במחיר שפוי
 2. הסמל האישי של רונית חגג
  האם אתם יודעים באיזה מכשירים משתמשים לניתוח מתיחת פנים
 3. הסמל האישי של shush
  תגיד... האם יש היום קוסמטיקאיות, כאלה שאתם מוכרים להם ציוד אולי, שעושות ניתוחים פלסטיים מינוריים?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים