הצג גיליון RSS

amita

הובלת דירה בכל שעה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/11/2009 שעה 21:45 (476 צפיות)
חברת הובלות כמו שצריך להיות
סוף כל סוף ובשעה טובה עברתי לדירה החדשה, אבל זה לא היה פשוט בכלל. בהתחלה שמתי לב שיש לי הרבה רהיטים וחפצים אחרים להעביר, מה שרק יגרום למובילים לקחת ממני יותר כסף. אחר כך, בהמשך, הבנתי שהרבה חברות הובלה גובות מחיר גם לפי מספר החדרים בדירה (כך הן מעריכות כמה פריטים יש בכל חדר, בערך).

התקשרתי לחבר שלי, שעובד בחברת הובלות, ושאלתי אותו מה עושים. הוא אמר שכדאי לעשות סקר שוק קטן. אומנם זה ייקח יום-יומיים, אבל בסוף אצא מורווח מכל העניין כי אקבל כמה הצעות מחיר - וכמובן שאבחר בטובה ביותר עבורי.

סוגי הובלות
עוד עצה שקיבלתי מידידי ("המוביל בהובלות", כך אני קורא לו) היא לברר עם כל מוביל מה הם תעריפי ההובלה שלו. חברות הובלה רבות עובדות לפי מחירון הובלות, שמשתנה מדי פעם בפעם; לכן כדאי להיות מעודכנים בנושא הזה - שלא יהיו הפתעות ביום ההובלה. הגורמים המשפיעים על מחירי ההובלה הם, למשל, כמות הפריטים ומשקלם, מאיזו קומה לאיזו קומה בבניין יש להעביר אותם, מהו מרחק הנסיעה ליעד החדש, תוספות מיוחדות ועוד.

ניתן להזמין שירותי הובלה רבים, בהתאם לסוג הפריטים שאותם צריך להעביר (תכולת הבית, המשרד, החברה ועוד). הובלת דירות, הובלת משרדים, הובלות קטנות (להעברת פריטים בודדים, בדרך כלל חפצים כבדים), הובלת רהיטים ועוד.

טיפים להובלה מהירה ומוצלחת
על מנת להקל על חברת ההובלות ועל עצמכם, ודאו שביצעתם את המטלות הקטנות לפני יום ההובלה:
  • ודאו שכל הפריטים והרהיטים ארוזים היטב - במיוחד השבירים ביניהם (אריזה ועיטוף עם ניילון, קלקר וכל מה שימנע פגיעה וסדקים).
  • סמנו על גבי כל אריזה או קרטון את תכולתו ולאן הוא מיועד בדירה החדשה. ככה תוכלו לחסוך זמן ולמנוע בלבולים מיותרים.
  • סכמו מראש עם חברת ההובלות כמה משאיות וסבלים יגיעו אליכם ביום ההובלה, כדי שלא יהיו הפתעות לא נעימות ותאבדו עוד יום בגלל טעות.
  • אם מדובר בהובלת משרד, עסק או מפעל - יש לתאם הכול מראש בצורה מדויקת. כל פספוס בכמות הפריטים המועברים עלול לעלות ביוקר לבעל העסק.
ולסיום
רק אציין שבסוף מצאתי חברת הובלות יעילה ומוצלחת, שנתנה לי הצעת מחיר מעולה. מעבר הדירה התבצע במהירות ובבטחה, הכול הגיע לדירה החדשה בשלמותו - והמובילים שלי קיבלו טיפ שמן ועסיסי, כי החיוך לא נעלם מפניהם ואדיבותם הפכה את כל התהליך המתיש הזה להרבה יותר נעים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים