הצג גיליון RSS

amita

שוב נתקעתי מחוץ לרכב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/12/2009 שעה 17:52 (603 צפיות)
כמו כל בעל מקצוע, גם מנעולן צריך לדעת איך לבחור; שלא תיתקלו באחד חאפר, כמו שהיה אצלי, ואחר כך תשלמו ביוקר. לפני שבועיים נסעתי לקניות בפרברי העיר, והחניתי את הרכב בחניון הציבורי של מרכז הקניות. לצערי הרב שכחתי גם את המפתח בפנים ונעלתי את הדלתות אחרי שיצאתי מהרכב. אין צורך לספר כמה התעצבנתי כשחזרתי לרכב עמוס בשקיות, וגיליתי שהמפתחות נחים להם בשלווה על המושב הקדמי, ליד מושב הנהג - והדלתות כולן נעולות.


לא ידעתי מה לעשות כי אני לא מכיר אף פורץ מנעולים בסביבה. התקשרתי לחבר שלי וקיוויתי שיהיה בבית, ליד האינטרנט. למזלי הוא באמת היה בבית, ותוך כמה דקות מצא לי מנעולן בתל אביב בחיפוש בגוגל. התקשרתי אליו באופן מיידי והוא אמר שיעלה לי 100 שקל לפרוץ את הרכב, ועוד 100 אם ארצה להתקין מנעול חדש. הסכמתי לתנאים, כי הרבה ברירה לא הייתה לי.


אחרי שהוא הגיע, לקח לו יותר מדי זמן לפרוץ את דלת הרכב. איזה מין מנעולן זה, שנראה כאילו הוא מסתבך יותר מאשר מבצע את העבודה שלו... בכל אופן אחרי כמעט חצי שעה הוא הצליח לפרוץ את הדלת הקדמית ליד הנהג, והוצאתי בשמחה רבה את המפתחות. כשניגשתי לשלם לו, לתדהמתי הוא ביקש 200 שקלים במקום ה-100 עבור הפריצה. "אבל לא ביקשתי שתחליף לי גם את המנעול הפרוץ; למה 200 שקל?", שאלתי. "בגלל שהייתי צריך לנסוע יותר מ-20 דקות כדי להגיע אליך", אמר המנעולן בעזות-מצח.

אין צורך לציין שהתרגזתי מאוד, שבעתיים יותר מהמצב שבו נתקעתי מלכתחילה. החלטתי שיותר אני לא מוצא מנעולנים בשלוף מהאינטרנט, אלא מוצא לעצמי מנעולן אחד מקצועי שאפשר לסמוך עליו שלא ידפוק אותי במחיר. פעם אחרונה שאני מזעיק את המנעולן הראשון שאני מוצא.

עודכן ב: 02/12/2009 בשעה 17:53 על ידי amita

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים