הצג גיליון RSS

amita

ג'וקים בבית? לא אצלי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/12/2009 שעה 21:32 (497 צפיות)
הדברה
אני גרה בבית קרקע קטן ונחמד, ולמרבה הפלא כמעט שאין אצלי ג'וקים או חרקים אחרים. מפליא ביותר, בהתחשב בעובדה שבתים צמודי-קרקע אמורים לסבול מנגעים בלתי פוסקים של חרקים, אבל בעל הבית שלי מקפיד להזמין שירותי הדברת מזיקים פעם בשנה. ככה אני לא צריכה לסבול מחרקים מגעילים שנתחבים לי לכל חור ופינה בדירה. ועוד מה - הוא אפילו לא מבקש ממני לשלם על ההדברה; איזה בעל בית מופלא.


אין מה לדבר, אני שונאת ג'וקים וחרקים. מזל שיש לי בעל בית כזה מתחשב, ומזל שאין לי גגון שבו אני תולה כביסה - אחרת הייתי צריכה להזמין גם שירותי הרחקת יונים בנוסף לכל. בפעם הבאה אני אבקש להיות בבית כשהמדביר מגיע; ככה אולי אזכה לראות איך בדיוק מבצעים ריסוס נגד מזיקים. אני יודעת שאסור להיות בדירה בזמן הריסוס, אבל אני סקרנית בנוגע לזה. אולי אפילו אקבל כמה עצות מועילות להדברת חרקים מהמדביר.

בפעם הראשונה כשהגעתי לראות את הדירה, הייתי בטוחה שמעכשיו אני אוכל אותה עם ים של ג'וקים וחרקים. שאלתי את בעל הבית אם הדירה סובלת מבעיות מזיקים, והוא אמר שלא. כבר מראש הוא יידע אותי שהוא מזמין הדברה פעם בשנה, ושהוא לא שמע תלונות מדיירים אחרים שגרו בדירה. מה אגיד לכם - הוא צדק. הוא מקפיד להזמין הדברת מזיקים כל שנה, ואפילו בשנה אחת שבה הוא פספס ולא הזמין את המדביר הקבוע - גם אז בקושי ראיתי איזה שניים-שלוה ג'וקים מסכנים בדירה.

פעם שמעתי שהדרך הכי טובה להרחיק נמלים מהבית, היא לסמן את הפתחים שלהן עם אבקה לבנה. נמלים שונאות את הצבע הלבן, כך שמעתי, ועובדה שמסמנים את גזעי העצים בלבן - למניעת חרקים. חשבתי שזה נשמע הגיוני, ואפילו ניסיתי את זה פעם - כשהייתה לי מכת נמלים במטבח. מיותר לציין שזה לא עבד, ולנמלים בכלל לא הזיז הצבע של האבקה (סוכר, במקרה שלי). רק לאחר מכן נעזרתי בשירותיו של מדביר מזיקים מקצועי, שפתר לי את בעיית הנמלים בבית.

האמת, נשמע לי מעניין להיות מדביר - לבקר בבתים של אנשים, לפתור להם בעיות מציקות. רק דבר אחד לא נשמע נחמד, וזה העיסוק בחומרי הדברה רעילים. אומנם נכון שהיום כבר כולם מציעים שירותי הדברה ירוקה, או אקולוגית או איך שתרצו לקרוא לזה; אבל נראה לי שכל חומר שמשמש להדברת מזיקים יהיה מסוכן, בסופו של דבר - אפילו אם ברמה פחותה יותר מרעלים אחרים. בכל אופן, אני שמחה שאני לא צריכה להתמודד עם ג'וקים ומזיקים אחרים בבית; אני ממש שונאת למעוך אותם על הרצפה. כל הכבוד לבעל הבית שלי, כי בלעדי שירות ההדברה שהוא מזמין לי כל שנה - בטח הייתי משתגעת כבר מזמן.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים