הצג גיליון RSS

amita

קבלני איטום

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/12/2009 שעה 12:14 (557 צפיות)
כולם מבטיחים "שירות עד הגג" ומציעים את "הכול תחת קורת גג" אחת. אבל כאשר הדבר נוגע לנו, לביתנו ולרכושנו, אנחנו לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים. לכן, בבואנו לבחור קבלן איטום חשוב לבחור באנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים.

זה אולי מעט אירוני, אבל דווקא ענף האיטום היה שמח לשירותי קבלני איטום, גם אם מדובר באיטום מסוג מעט שונה. בענף פועלים כיום שרלטנים רבים המבטיחים ניסים ונפלאות ומנצלים את תמימותם של לקוחות רבים. דרך טובה להימנע מאנשים אלה היא רכישת ידע. לא לחינם נאמר שידע הוא כוח. אם הגעתם לכאן, זאת היא כבר התחלה טובה. המשיכו לקרוא ולברר על איטום ובידוד ועל קבלני איטום שונים. לא צריך לדעת הכול, אבל לעתים, מעט ידע יעזור לכם באבחון ניסיונות הונאה.

דרך נוספת לבחירת קבלן איטום אמין היא דרך המלצות מחברים, או מכל אדם אחר עליו אתם סומכים ואת דעתו אתם מכבדים. אנשי מקצוע לא משנים את עורם בן לילה, מכאן שיש לקחת בכובד ראש, הן אזהרות והן המלצות על קבלני איטום. עם זאת, כאשר חלף זמן רב מאז ההמלצה, כדאי לבדוק האם אכן מדובר באותם בעלים. לעתים עסקים מחליפים ידיים, או שאנשים המבקשים להתחזות לבעל עסק בעל מוניטין מאמצים שם עסק דומה.

בשורה התחתונה הרעיון בבחירת קבלני איטום וזיפות גגות טובים (או למעשה בבחירת כל איש מקצוע) הוא פשוט: לא להתעצל ולא להתבייש. כפי שאומר הפתגם "לא הביישן למד". לכן, בררו בדקו ואל תתביישו לשאול שאלות. קבלני איטום מקצועיים ומוסמכים אינם מתקשים להציג תעודות, המלצות או רישיונות. הם גם ישמחו להסביר לכם בדיוק מה הם עושים ולהראות לכם באילו חומרים הם משתמשים. אם נהיה מעט אירוניים שוב, קבלני איטום מקצועיים אינם מכסים דבר (מלבד מה שדרוש, כמובן).
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים