הצג גיליון RSS

amita

בלונים זה לא לילדים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/01/2010 שעה 16:54 (645 צפיות)
אז שוב לקחתי את הילד למסיבת יום ההולדת בגן, ומה קרה- שוב עוגות, בלונים, קונפטי, זיקוקין והמון ילדים רועשים ושמחים. האם פעם שאלתם את עצמכם למה אנחנו צריכים את הבלונים האלה?הרי מדובר בחומרים רעילים בסך הכל. כידוע לכולכם בלונים עשויים מתוצר נפט, ממנו מיוצר הגומי האלסטי והצבעוני של הבלון. הילדים, ובעיקר הקטנים שבניהם, נוהגים להכניס את הבלונים לפה, או ללקק אותם ובכך הם למעשה סופגים כמות מסוימת מהחומרים המזיקים.

אם אתם הייתם שואלים אותי – מזמן כבר הייתי מפסיק את הנוהג הזה. יש עוד המון אטרקציות ללא נפט שניתן להביא לילדים ביום הולדת. אפשר למשל להתחיל בנוהג של להביא זרי פרחים. אני זוכר שבתור ילד היו לוקחים אותנו לסיורים של החברה להגנת הטבע ומאוד התלהבנו מכל צמח ופרח. לצערי למצוא היום שטח פתוח בקרבת העיר שווה לסיכוי לתפוס זר של בלוני הליום שהחליק לילד שלך מהיד. אופציה אחרת היא להשתמש בקישוטי נייר בלבד, וכך ניתן למנוע את החשיפה המיותרת לרעלים של הבלונים.

אז אם עדיין לא השתכנעתם – אז מה לגבי המוזיקה- ילדים יכולים לשיר ולרקוד ביום ההולדת גם בלי בלונים. ריקוד עוזר לילדים לשחרר מרץ ולחצים כך שהם מגיעים עייפים ורגועים יותר הביתה ומאפשרים לנו מנוחה מוקדמת....

וכמעט שכחתי... יש גם המון אוכל- עוגות, חטיפים, מרשמלו שערות סבתא ומה לא.... תאמינו לי שזה כבר מספיק חוויה בשביל הילדים והם ייהנו מזה גם בלי הבלונים.

אז חברים.. לא צריך יותר בלונים, ובפעם הבאה שאתם עושים או הולכים ליום הולדת תשאירו את הבלונים בחנות... יום טוב וניפגש בבלוג הבא.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים