הצג גיליון RSS

movers

על אריזה כבר בררתם?

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/02/2010 שעה 16:52 (611 צפיות)
אריזה היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהדברים שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים חברת הובלות. לא מזמן נאלצתי לחוות על בשרי מעבר דירה, ולאחר סקר שוק קטן בחרתי בחברת הובלות קטנה בשרון. כאמור, כל מי שבינינו כבר העביר דירה בחייו יודע לבדוק את הדברים הבנאליים, כמו ותק החברה, המלצות מחברים או מפה לאוזן, התרשמות אישית מהבעלים, פריסת תשלומים נוחה וכדומה. אבל האם יצא לכם לחקור לעומק את נושא האריזה של החפצים? האם חברת ההובלות מתקמצנת על חומרים מבודדים, האם משתמשים בחומרי אריזה "זולים" על מנת לחסוך עלויות? האם מחפפים בהובלות קטנות, וכדומה.

לא פעם כבר קיבלנו את החפצים אחרי ההובלה שהם מלאים מכות ושריטות. ההסבר בדרך כלל הוא שזה לא אשמתם, שהם ארזו טוב, שזה חלק מההובלה ואין מה לעשות, שהעובד אשם והוא יטופל וכדומה. אבל בנינו – אם הם היו אורזים כמו שצריך ולא מתנהגים כמו חאפרים האם היינו מגיעים למצב הזה מלכתחילה?!

לא מזמן נתקלתי בחברת הובלות בשרון שמציעה גם שירותי אריזה בנוסף להובלה. הפעם בקשתי מהבעלים להראות לי באילו חומרי אריזה הם משתמשים, והאם הם מוכנים להתחייב לפצות בעבור נזקים שיגרמו עקב רשלנות במהלך ההובלה או האריזה. רק לאחר שקיבלתי תשובות משביעות רצון המשכתי את התהליך עם החברה. משום שהיה הפרש בין יום המעבר לדירה החדשה לבין בסיום החוזה בדירה השנייה בקשתי שיארזו את המוצרים ויאפסנו אותם במחסן. למזלי החברה מהשרון מספקת גם שירותי אחסנה, בנוסף לאילו של ההובלה והאריזה, וזה עוד דבר חשוב שהייתי ממליץ בחום לקחת בחשבון לפני שסוגרים עסקה עם חברת הובלות.

אז מה למדנו היום- שכדאי לבדוק הרבה דברים לפני שסוגרים עסקה עם חברת הובלות, כמו מה הם החומרים בהם משתמשים בתהליך ההובלה, מהם חומרי האריזה, והאם מדובר בחורי אריזה איכותיים. כמו כן מה היא הגבלת האחריות שהחברה מוכנה לתת, והאם החברה נותנת (למעוניינים) שירותי אחסנה.

יום נעים לכולם.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים