הצג גיליון RSS

amita

שלטים תמימים או סכנה בדרכים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/02/2010 שעה 15:02 (536 צפיות)
שלום חברים, רציתי להעלות בעיה חמורה שאין לה טיפול רציני והיא שילוט בצידי הדרכים, אשר הוצא חוק כנגדם אך עדיין אני לא רואה שזה באמת נאכף. כל יום כשאני נוסע לעבודה אני רואה את אותם שלטי החוצות המוארים בלילה או אילו הרגילים המכוסים בד בחלקם במהלך היום. אותם מפרסמים לפעמים מכסים את השילוט ולפעמים משאירים את השלטים חשופים לחלוטין. כבר הוכח לא מכבר ששלטי החוצות גונבים את צומת ליבם של הנהגים מהדרך ועלולים לגרום לתאונות ולנפגעים בנפש.
קחו לדוגמא קיר ריק ומשעמם ותשימו עליו כמה פתקים ושלטים מעוצבים, פשוטים, זוהרים או מוארים. עכשיו תבקשו ממישהו לעבור ואז תבדקו איזה מהשלטים משכו את תשומת ליבו באופן מיוחד. אם הוא יציין את אחד השלטים תבינו מייד שתשומת ליבו אכן הוסתה, וסביר להניח שכמה שהשלטים בולטים או מוארים יותר כך הם משכו את תשומת הלב באופן יותר משמעותי. אפשר רק לחשוב כמה תשומת לב לוקחים אותם שלטים מוארים ודיגיטליים עם תמונות נעות ואנימציה מושכת עין במיוחד.
אני מחשיב את עצמי לנהג טוב בסך הכל וגם אני מוצא עצמי לא פעם מאבד ריכוז כשמשהו בולט נמצא בדרך. אז גם אם השלט מכוסה עדיין הוא מושך את צומת הלב של נהגים רבים, גם משום שלרוב הוא לא מכוסה כראוי, וגם בשל גודלו הבולט והסקרנות האנושית הטבעית של לראות מה נמצא מאחורי אותו דבר שמסתיר משהו אחר. מישהו חייב לקחת את העניינים יותר ברצינות ולא לחכות לאסון הבא- אסור להישאר אדישים!


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים