הצג גיליון RSS

amita

מצלמות אבטחה ומצלמות נסתרות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 23/02/2010 שעה 16:38 (938 צפיות)
שלום חברים, התגעגעתם? חבל שלא, אתם פוגעים בי...בכל אופן מה דעתכם על מצלמות אבטחה? הייתם מתקינים אחת כדי לראות מה קורה מחוץ לדלת שלכם בלילה? ומה לגבי מצלמה נסתרת? הייתם מתקינים אחת כזו כדי לבלוש אחרי העוזרת בית שלכם?...שמעו כמה מילים בתחום ואולי תחכימו. ובכן שימו לב:
מצלמה נסתרת יכולה להיות מצלמת ממש קטנה, אשר פתח העדשה שלה הוא קטן ביותר. ניתן להחביא מצלמה זו בתוך קופסא בגובה ורוחבה כ- 5 ס"מ, ועומקה עולה על 3-4 ס"מ. כך ניתן להחביא מצלמה נסתרת בתמונות, קירות גבס, שקעים חשמליים וכדומה. בנוסף, ישנן מצלמות המובנות בתוך גלאי אזעקה, גלאי עשן,שלטים, שקעים ועוד.
מיקום המצלמה צריך להיקבע על באופן יעיל ומחושב שיתאים למרחק הצפייה ולתוכן המוקלט.
כיום ניתן למצוא שמצלמות אבטחה יכולות להיות מוסתרות כמעט בכל אביז וחפץ שרק תחפצו. חשוב לשים לב שישנן מצלמות שמקליטות על כרטיס זיכרון עצמי. בדרך כלל הכרטיס שלהן הוא מצוצמם וגודלו כ- 8 ג'יגה. מצד שני ישנן מצלמות אשר מתחברות למחשב למשל או למכשיר הנקרא DVR שמסוגלים לבצע הקלטה ממושכת של מספר שעות גדול. איכות הצילום של מצלמה מסוג זה היא גם על פי רוב טובה יותר.
עלינו לשים לב לכך שיש לבחור היטב את סוג מצלמות האבטחה ואת המטרה הרצויה לנו. האם נראה שמע טוב, או בעיקר תמונה טובה. מהו זמן הצילום המבוקש, האם המרחק הוא רב או קרוב. מהם תנאי השטח, כלומר, האם מדבור על חושך או גשם למשל והאם חשוב שיראו הדמויות בבבירור רב בהגדלה של פריים שנרצה להדפיס. כמו כן לא דומה הקלטה וצילום של אדם בחדר בבית לאדם בתוך מרכול גדול למשל. יש סיפורים רבים מאוד על חשיפותיה של המצלמה הנסתרת. מה היה לנו שם: בעלים שתפסו את נשותיהן ולהיפך, מעבדים שתפסו את עובדיהם בשעת "עבודה", חנויות מרכולים ובנקים שראו איך גונבים שקיות שוקו מתחת לאף שלהם, מלונות בדובאיי שמתעקשים לומר שחשפו תעלומת מותו של טרוריסט וכו וכו.
לפעמים התקנת מצלמה נסתרת או כמה מצלמות שאכלו בכמה מאות שקלים יכולה להציל לך אלפי שקלים ולהשיג לך את הבטחון האישי שחיפשת והשקט הנפשי בו חפצתם

עודכן ב: 23/02/2010 בשעה 16:39 על ידי amita

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של liran87s
    אחלה מאמר, ממש אהבתי, אבל באתר הזה יש מבצעים הרבה יותר טובים על מערכות אבטחה.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים