הצג גיליון RSS

amita

יום העצמאות בנמל אשדוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/03/2010 שעה 10:22 (605 צפיות)
האם זכורה לכם תערוכת הרכבים שהייתה ביום העצמאות 2008 בנמל אשדוד? אכן לא כל שנה יוצאת לנו הזדמנות כזאת לראות כיצד עובד הנמל מבפנים, איך נראות עבודות מנוף או מלגזה במבט של פנים אל פנים, הספינות שחונות במעגן, המכולות ועוד...
כשביקרתי בתערוכה הרגשתי משהו מדגדג לי בקצות האצבעות- לא יכולתי להסתיר את ההתרגשות המוזרה כשראיתי את המלגזות החדישות מסוג טויוטה מלגזות מניטו הן גם מרשימות אך לא עשו לי את זה...). הכוח, היופי, היעילות והעוצמה שיש למלגזות הללו מרשימה – כלי כל כך קטן אבל כל כך חזק. זה הרגיש קצת כמו חזרה לילדות – אז הייתי יושב בצד המלגזה ליד סבא וזה נראה כל כך מזמן.... אך איזה כיף לחזור לילדות לרגע... אבל טוב נחזור לתערוכה. אז חוץ ממלגזות היו גם ספינות מרשימות שעגנו שם ומנוף אחד שעדיין עבד פינה את המכולות מהסיפון. אחרי זה המכולות הועמסו על משאיות והועברו למחסנים בצד הנמל. אבל בנינו מה זה מעניין, היה יום כל כך יפה, השמים והים כחולים כמו הדגל שלנו – ממש התאימו עצמם לרוח החג... בנוסף הכל היה מקושט בדגלים וסרטים צבעוניים, שגם היו על המלגזות, והכלים האחרים שהיו פזורים בתערוכה.
בסך הכל הייתה תחושה טובה.. ממש כולם ביחד, ואם נוסיף את תערוכת הכלים הכבדים, הנמל ומזג האוויר קיבלנו חג מושלם. רק שימשיך ככה גם בפסח הקרוב.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים