הצג גיליון RSS

amita

כלב בלונים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/03/2010 שעה 12:12 (678 צפיות)
עודד היה ילד בודד, כל היום ישב בחדרו ושקע בדמיונות על עולמות רחוקים והרפתקאות מוזרות. יום אחד הלך עודד למסיבת ההולדת של יאיר, חברו הטוב ולא האמין למראה עיניו- הליצן הפך בלונים מאורכים לחיות שונות ומשונות, לכתרים של מלך, לנקניקיה בלחמנייה, לזר בלונים פרחוני או סתם שילב בלונים בצורה מגניבה. עודד לא רצה בלונים מודפסים ומיד ביקש בלון בצורת כלב- כי הוא תמיד אהב כלבים, ובמיוחד את לאקי- הכלבה החומה שמסתובבת ללא השגחה בין בתי הקיבוץ. עודד ביקש כמובן שכלב הבלונים יהיה בצבעים של לאקי – חום ולבן, ושיש לו נקודה שחורה מעל האף. את הנקודה לא יכול הליצן לעשות אז עודד הדביק על כלב הבלון מדבקה שחורה והיה שמח ומאושר.
עודד היה כל כך מרוצה עד שהחליט שמעתה והלאה הוא רוצה לדעת איך לעצב בלונים בכוחות עצמו, בכל מיני צורות וצבעים. בהתחלה היה לו מאוד קשה, הוא אפילו לא הצליח לנפח את הבלון עד הסוף- כי זה מאוד קשה.
אחר כך עודד לא הצליח ליצור צורות מהבלונים, בכל פעם שניסה לקפל את הבלון הוא היה מתחלק לו, או מתפוצץ ועודד התחיל לבכות. "אני אף פעם לא אצליח..." מלמל לעצמו... הבלונים האלה מקולקלים.. זה אני הולך לשחק בחיילי הפלסטיק שלי.
ביום שבת שוב הלך עודד ליום הולדת, הפעם של עדי, ושוב פגש את הליצן החביב שעושה קסמים עם בלונים. אבא של עודד סיפר לליצן את אשר קרה, והליצן הסכים ללמד את עודד כיצד ליצור צורות מבלונים, ואפילו נתן לו בלון של בובספוג במתנה. עודד התמיד ולמד ובסוף הצליח לעשות כתר בלונים יפיפה. ומה איתכם ילדים? גם אתם רוצים ללמוד לעשות בלונים בצורות של חיות?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים