הצג גיליון RSS

michadpz

המדרסים שלי ושלכם

דרג פוסט זה
כאשר בוחנים אופציות למדרסים, צריך לבחון את המחיר אל מול יכולת השרידות של המדרסים. מדרסים שיעלו פי 5 ממדרסים אחרים יהיו גם עמידים יותר, ולכן יש לעשות את השיקול, האם לשלם עכשיו וליהנות מהמדרסים יותר זמן, או שאין לנו אפשרות להשקיע כרגע, ונעדיף להתמודד עם הצורך במדרסים חדשים בתוך זמן קצר יותר. ובכל מקרה, מה שחשוב זה לוודא שמי שעושה את המדרסים הוא טכנאי אורטופדיה מוסמך. אם מתעוררות ספקות לגבי מקצוענותו של האיש, אין לעשות אצלו מדרסים. מדרסים שלא יוצרו כראוי עלולים ליצור נזקים.
הספורטאים הם קהל יעד חשוב של תעשיית המדרסים. הרבה מהצלחתם של הספורטאים תלויה בציוד שבו הם משתמשים, זאת בדגש על הנעליים. ככל שהנעל תתאים טוב יותר לרגלו של הרץ, כן יוכל למצות את הפוטנציאל שלו בצורה טובה יותר. מדרסים הם גם הפתרון לפציעות שנגרמות כתוצאה מעיסוק בספורט.
אוכלוסיות נוספות הזקוקות בדרך כלל למדרסים אלו הם ילדים, זאת משום שמדרסים מסייעים בתיקון הליכתם. גם עבור חולי הסוכרת מדרסים הם מוצר חשוב, זאת משום שאסור להם לדרוך על חומרים סינטטיים או פלסטיים משום שחומרים אלה אינם סופגים זיעה ויוצרים חום בכף הרגל. ובאופן כללי, ניתן לומר שאדם לא צריך לסבול ממחלה או פציעה כדי להזדקק למדרסים, למרבית האנשים יש דריכה לא נכונה ולא מאוזנת על כף הרגל. ניתן לראות זאת לפעמים לפי שחיקה לא סימטרית של נעלי הספורט. אם יש אפשרות, כדאי להשקיע במדרסים משום שזה יכול לחסוך הרבה בעיות בעתיד.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 08:43 על ידי michadpz

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים