הצג גיליון RSS

dangerdog

טיפולים אסתטיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/06/2010 שעה 15:55 (662 צפיות)
טיפולים אסתטיים

מטרתם של טיפולים אסתטיים היא לגרום לך להרגיש טוב יותר עם גופך.

המראה החיצוני שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו אל העולם.טיפולים אסתטייםמעניקים לך את האפשרות לשפר את מה שהעניק לך הטבע. מדובר במגוון עצום של טיפולים באמצעותם ניתן למלא אזורים מסויימים בגוף, להצר, למתוח, ולעצב מחדש - כך שכשתביט/י במראה, תראה/י את מה שחלמת לראות בה כל חייך.

כיום מדובר ברפואה השווה לכל כיס. אם בעבר יכלו רק העשירים להתאים את חזותם לדרך בה הם ראו את עצמם, הרי שכיום כל אדם בעל מודעות עצמית ורצון לשיפור עצמי, יכול להרשות לעצמו לעבור טיפולים אסתטיים. בסופו של דבר - כולנו רוצים להיות במיטבנו.

נקודה נוספת ראויה להדגשה - להבדיל מבעבר, כבר לא מדובר בטיפולים לנשים בלבד. הגבר הישראלי שם כיום דרג על שיפור המראה ואיכות החיים, ואל המרפאה מגיעים עשרות גברים המבקשים לשפר את חייהם.

עם התפתחות הרפואה הפלסטית ניתן לערוך כיום מגוון רחב של ניתוחים, כמו גם מגוון טיפולים אסתטיים הכוללים: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, תיקון אסימטריה, תיקון חזה טובולרי, שחזור שד, גניקומסטיה, הצמדת אוזניים, הרמת פנים, ניתוח עפעפיים, מתיחת בטן ושאיבת שומן ועוד.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של galhad
    בתור אחד שעבר ניתוח צניחת עפעפיים אני יכול להמליץ בחום על הניתוח לכל הגברים שחושבים שזה לא בשבילם כי זה נשי.
  2. הסמל האישי של shush
    הדבר היחיד שחשוב מאד לעשות לפני כל ניתוח פלסטי ולא משנה אם מדובר בהגדלת חזה, מתיחת פנים או כל דבר אחר, זה לבדוק את רמת המנתח. מכיוון שזה הפך להיות טיפול לכל כיס, התחילו לצוץ המון אנשים שהמקצועיות שלהם מוטל בספק.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים