הצג גיליון RSS

dangerdog

קורס איטלקית למתחילים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/07/2010 שעה 10:42 (491 צפיות)
קורס איטלקית למתחילים

בונג'ורנו ל'איטליה.... ברוכים הבאים אל קורס איטלקית למתחילים. זה הזמן להפשיל שרוולים ולהתענג על לימוד השפה המרגשת ביותר בעולם.

במסגרת קורס איטלקית למתחילים, תזכו לחשיפה ראשונית אל השפה שבה כתבו ויצרו משוררי הרנסנס. האיטלקית, שמוצאה מהלטינית, היא שפה מתנגנת שנשמעת כמו שיר שלא נגמר, אפילו כששומעים את הגנגסטרים בסרטים הישנים מאיימים בה על היריב.

קורס איטלקית למתחילים יעניק לכם טעימות מענגות של השפה האוהבת, הסקסית והרומנטית ביותר שאי פעם נשמעה. שום דבר לא נשמע אמיתי יותר מ"אני אוהב/ת אותך" באיטלקית.

ועוד לא אמרנו מילה על הכדורגל. גם אם נבחרת איטליה איכזבה במונדיאל האחרון - כדורגל אמיתי עושים באיטלקית. דמיינו את עצמכם לאחר שלמדתם איטלקית למתחילים, מסתובבים ברחובות מילאנו ומדברים עם המוכר במכולת על רוברטו באג'ו או על פרנצ'סקו טוטי. שיחה על כדורגל ברחוב האיטלקי תהיה תמיד מלווה בתנועות ידיים נמרצות ובניגון השפה האיטלקית... שפה שתבינו לאחר שתעברו קורס איטלקית למתחילים.

בקורס איטלקית למתחילים תקבלו טעימות מענגות מהשפה, אבל גם הרבה מעבר לזה. אתם תלמדו לדבר ברמה מניחה את הדעת כך, שגם אם תאבדו את דרככם ברחובות פירנצה, תוכלו לקבל עזרה מהאיטלקים שברחוב. גם אם אתם יודעים אנגלית, זה לא יעזור לכם באיטליה - האיטלקים לא מדברים אנגלית. ברומא התנהג כרומאי, הוא ביטוי שמסביר קודם כל את ההכרח ללמוד את השפה האיטלקית.

אז קדימה, הירשמו עוד היום לקורס איטלקית למתחילים, וצאו לאחריו לטייל באחת מהמדינות היפות באירופה. התענגו על יופייה ועל ההסברים שתוכלו להבין, של המדריך שילווה אתכם בקפלה הסיסטינית ברומא וירצה על יצירתו של מיכאלנג'לו שעל תקרתה. משם צאו אל הסטאדיו אולימפיקו - מועדון הכדורגל של רומא, וקנחו בביקור בפסטיבל המסכות של ונציה. כל זה... באיטלקית כמובן.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים