הצג גיליון RSS

michadpz

פיגומים מכל הסוגים

דרג פוסט זה
כל קבלן יודע שפיגומים הם מבין החשובים שבציוד לבניין. פיגומים מסייעים לפועלי בניין לבצע עבודות בקומות גבוהות, כמו: בנייב, צביעה, סיוד, חיפוי ואפילו ניקיון שמשות. את כל הפעולות הללו היה קשה ואולי אף בלתי אפשרי לבצע ללא פיגומים.
הפרמטר הכי חשוב בבחירת פיגומים הוא בטיחות הפיגומים. בתחום הבטיחות אין מקום לפשרות וחייבים לבחור בפיגומים חזקים, יציבים שיעמדו בעומסים המבוקשים ושלא יסכנו את חיי האנשים שעובדים עליהם. כדי לוודא שפיגומים הם בטיחותיים יש לבדוק האם הם עומדים בתקני האיכות ובנהלי הבטיחות המקומיים.
עוד דבר שחשוב לשים לב אליו כאשר בוחרים פיגומים הוא התאמת סוג הפיגומים לתנאי השטח ואופי העבודה. מכיוון שישנם סוגים שונים של פיגומים, בחירת פיגומים שאינם מתאימים עלולה להוות סכנה בטיחותית ממשית. כך למשל יש פיגומים ניידים ופיגומים נייחים. הפיגומים הניידים הם פיגומים עם גלגלים, שנועדו כדי להזיז את הפיגומים עם סיום העבודה על מקטע אחד, ועם המעבר לעבודה על מקטע אחר. בשל הגלגלים שלהם, הפיגומים הניידים מתאימים אך ורק לאתרי עבודה בהם יש משטח ישר, כמו למשל על רצפה מרוצפת, אספלט וכדומה. פיגומים ניידים אינם מתאימים להתקנה באתרי בניין שבהם המשטח אינו ישר ומלא אבנים או חול. ישנם גם כל מיני סוגי רגלי בניין ויש לבדוק זאת גם.

עודכן ב: 10/03/2014 בשעה 22:26 על ידי michadpz

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים