הצג גיליון RSS

michadpz

חברת הובלות

דרג פוסט זה
לפני שבועיים עשיתי מעבר דירה לבית חדש. לא, אני לא רוצה לספר לכם על תהליכים מורכבים של קנייה ומכירה של דירה, שתקתקו טוב מאוד. אני דווקא רוצה לספר לכם על משהו שלא נתתי אליו את הדעת בכלל – וחבל. כוונתי היא להעברת הדברים שלי מהדירה הישנה לדירה החדשה. בסך הכול, המרחק של דירתי הישנה ודירתי החדשה הוא 2 רחובות, חשבתי שכל חברת הובלות תתמודד עם המרחק הזה בקלות. נדהמתי לגלות כמה נזק אפשר לעשות במרחקים קצרים כל כך!
בכל מקרה, שבועיים לפני המעבר התחלתי לחפש חברת הובלות מובילה שתעזור לי להעביר את החפצים שלי לבית החדש. פתחתי ספר טלפונים והתחלתי להריץ טלפונים לחברות הובלות. קיבלתי הצעות מחיר שנראו לי פשוט אסטרונומיות! ואז נפלתי על איזה בחור נורא נחמד שנתן לי הצעת מחיר של 500 שקלים פחות מכל השאר, מבחינת השירות הוא הבטיח לי בדיוק את מה שהובטח לי בכל חברת הובלות אחרת. כמובן שבאופן טבעי פניתי אליו. ביום ההובלה הוא הגיע עם עוד בחור ועם משאית קטנה. הם העבירו את כל הארגזים, ואז התחילו להעביר את מוצרי החשמל הגדולים. את המקרר הם סחבו פשוט על הגב שלהם, כי אפילו מלגזה לא הייתה להם, את הטלוויזיה החדשה שלי הניחו על הספה, בלי לכסות אותה בכלל.
האתגר הגדול באמת עם המקרר היה להעלות אותו למשאית, במהלך ההעמסה הוא נפגע מספר פעמים, והערתי את תשומת ליבם על כך. הם פשוט אמרו לי "גברת, אנחנו חברת הובלות מקצועית, אל תפריעי לנו לעבוד". לא ידעתי מה להגיד אז שתקתי ונסעתי לדירה החדשה שלי, ושם חיכיתי להם.
כבר מראשית הרחוב ראיתי איך נהג של "חברת ההובלות המקצועית" לוקח את הפנייה וכמעט מסיים אותה על גג המשאית. נהיה לי חום רק מלראות את זה, וכפי שהתברר בצדק.
כשהם התחילו להוריד את הדברים, התחיל להתברר לי עד כמה גדולה הבעיה. המקרר המסכן שלי יצא חבול לחלוטין! לא היה לי ספק בכלל שאין שום סיכוי להפעיל אותו. הטלוויזיה למזלי לא נפגעה, אבל ספת העור ספגה שריטות רציניות. רשימת הנזקים שנגרמה לי על ידי "חברת ההובלות" עוד ארוכה מאוד. כשראיתי את זה אמרתי שאין סיכוי שאני משלמת להם. המוביל הראשי התחיל לצרוח עלי כאילו אין מחר, כבר התחלתי לפחד שהוא פשוט ירביץ לי, אז רשמתי לו צ'ק. לאחר מכן שאלתי באיזו חברת ביטוח חברת ההובלות מבוטחת, המוביל גמגם משהו ואז הבנתי מה הבעיה – אין להם שום ביטוח!
בקיצור, נגרמו לי נזקים מאוד כבדים במהלך ההובלה, והכתובת היחידה שיש לי זה בית משפט. ההמלצה שלי אליכם זה לבחור חברת הובלה לא בהתאם למחירים שהיא גובה אלא השירות שהיא מעניקה. אם מדברים אליכם בנועם ובחיוך, כל זה ייעלם אחרי שיתנו לכם שירות גרוע. חברת הובלות שלא יודעת את העבודה שלה גורמת להרבה מאוד עוגמת נפש, את זה אני אומרת מניסיון לצערי הרב.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 12:10 על ידי michadpz

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים