הצג גיליון RSS

הבלוג שלי

אפליקציות לאייפון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/08/2010 שעה 15:29 (1251 צפיות)
בזמן האחרות החלה התעוררות בנושא האייפון והאייפוד טאצ' בישראל. הרבה חברות בישראל החלו לפתח אפליקציות למכשירים הנ"ל מפני שקהל היעד התרחב מאוד (מצויים כ-300,000 מכשירי אייפון כיום בישראל, אם לא יותר, שלא כוללים כמובן את מכשירי האייפוד טאצ' שהם קהל יעד למפתחי האפליקציות בדיוק כמו שמכשירי האייפון הם קהל יעד למפתחים, הרי האפליקציות לאייפוד טאצ' עובדות על האייפון וההפך).

כל האפליקציות לאייפון ולאייפוד טאצ' מצויות בApp Store - החנות של אפל. בדרך כלל האפליקציות מתומחרת במחיר שמתאים לכל איש - דולר אחד (כ-4 שקל אם לא פחות!). מתוך הכסף אפל לוקח 30% והמפתחים לוקחים את השאר- 70%. כך שזה מאוד הוגן ומשתלם.

האפליקציות לאייפון יכולות לאפשר שימוש ברכיב ה-GPS ולמצוא את מיקומך. כך למשל אפשר למצוא מסעדה שנמצא קרוב אליך בעזרת האפליקציה פידמי (אפליקציה ישראלית). באייפוד טאצ' לא ניתן לעשות זאת מכיוון שלא נמצא בו רכיב הGPS.

ניתן לראות כיום הרבה מאוד אפליקציות ממפתחים ישראלים: אפליקציית מקו, אפליקציית חדשות 2, רשת, ארץ נהדרת, של זמרים (אייל גולן למשל), אפליקציות של מסעדות (פידמי), סרטים (iSeret) ועוד ועוד.

האייפון הוא מכשיר נהדר לדעתי. יש לו את כל הפונקציות שמשתמש צריך, הממשק שלו נוח מאוד ויש לו מאות אלפי אפליקציות. חוויות הגלישה בו נהדרת גם והוא נותן תמורה מצוינת למחיר.

לסיכום, ניתן להבין שלכל אחד יש אפליקציות לאייפון שמתאימות לו App Store ועם קצת חיפוש ותושיה הוא יוכל למצוא את האפליקציה ללא כל בעיה.

עודכן ב: 18/08/2010 בשעה 15:39 על ידי Dobida

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של ranan90
    איפה אפשר להוריד אפליקציות לאייפון בחינם?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים