הצג גיליון RSS

gatrimon

מוסך פורד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/08/2010 שעה 14:21 (640 צפיות)
כל בעל רכב יודע שההוצאות השנתיות על תחזוקת הרכב הפרטי יכולות להיות גבוהות במיוחד. החל מטיפולים שוטפים ועד לטיפולים מורכבים כתוצאה מתאונה או בלאי טבעי של הרכב. וכאשר באים לבחור מוסך ניצבים בפני דילמה לא פשוטה, כיוון שבשוק הישראלי קיימים שני סוגים עיקריים של מוסכים: מוסכים פיראטיים, הפועלים ללא רישיון של משרד התחבורה, ומוסכים מורשים.
מטבע הדברים מוסכים פיראטיים הם זולים באופן משמעותי מכל מוסך מורשה שתבחרו. אולם הבחירה במוסך פיראטי יכולה להיות מסוכנת מאוד: עובדים בהם "חאפרים" שלא עברו הכשרה מתאימה, הם עושים שימוש בחלקי חילוף לא מקוריים (שחלקם אף גנובים או לקוחים מרכבים שעברו תאונות) או זולים במיוחד, וחמור מכל – אין עליהם כל פיקוח. כך שלעיתים רבות טיפול לרכב במוסך פיראטי משמעותו פצצה מתקתקת שיכולה לגרום לאסון.
לכן, כשמדובר במוסכים הבחירה הטובה והבטוחה ביותר היא הבחירה במוסך מורשה. גם באגף המוסכים המורשים קיימת חלוקה פנימית שמשפיעה על העלויות: מוסכים מורשי יבואן, מוסכי רשת שמוסמכים על-ידי היבואנים ומוסכים מורשים פרטיים. מוסכי היבואן ומוסכי הרשת הם המוסכים היקרים יותר, אך לעיתים רבות הם הבחירה הבטוחה והעדיפה יותר.
כך למשל, אם אתם בעלי רכב מדגם פורד רצוי שתביאו את רכבכם למוסך פורד. עלות התיקון או הטיפול תהיה אמנם גבוהה יותר, אך למחיר הגבוהה יש הצדקה. במוסך פורד, בניגוד למוסכים מורשים פרטיים, עושים שימוש אך ורק בחלפים מקוריים שתמיד יהיו יקרים יותר. המחיר הגבוה נובע גם מעלות האחזקה הגבוהה של מוסך יבוא כמו מוסך פורד. במוסך פורד העובדים עוברים הכשרות רבות ויקרות יותר מטעם היצרן, עושים שימוש במתקנים יקרים יותר ומחויבים לרכוש ידע מקצועי יקר מחברת פורד. כל אלו מייקרים את עלות הטיפול עבור הצרכן, אך בד בבד גם מבטיחים לו טיפול מקצועי, איכותי ואמין יותר.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 12:24 על ידי gatrimon

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים